MAGAZİN

İrem Sak'ın sevgili itirafı sosyal medyayı salladı

Bize Kaldı programına konuk olan İrem Sak açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. İrem Sak en son sevgilisinin olduğu tarihi açıklayarak şoke etti. İrem Sak'ın Ali Biçim'i telefona kaydetme şekli de olay oldu.

Çukur dizisiyle ekrana dönen İrem Sak Bize Kaldı programında kırdı geçirdi. Seçkin Süngüç ve Fezi Altun'un ''Bize Kaldı'' Youtube kanalına katılan İrem Sak samimi itiraflarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Sevgilisi olup olmadığını soran sunuculara İrem Sak verdiği yanıtla dikkat çekti. Sak'a "Hiç seni sevgilinle görmedik. Hiç erkekle bir ilişkin oldu mu" sorusuna şu yanıtı verdi:

"Evet görmediniz. Denk gelmedi. Çekemediler. Sevgilim oldu en son 2017'de ayrıldık. 3 yıldır sevgilim yok."

Sunucunun "E benim bildiklerim ne o zaman" sorusuna ise Sak bomba bir yanıt verdi. İrem Sak yanıtında "Sevgili sordun sevgilim olmadı" dedi.

İrem Sak'ın sevgilisinin kim olduğu merak konusu olurken güzel oyuncu "Sektörden biriydi" yanıtını verdi.

BOMBA ALİ BİÇİM DETAYI

İrem Sak'ın telefonuna Ali Biçim'i "Ali Cinsellik Günahkar" olarak kaydetmesi de olay oldu. Sak "Kendisini Instagram'da çok online görünce böyle her fotoğrafın altına filan ondan öyle yazdım" dedi. Seçkin Süngüç ve Fezi Altun Sak'a Biçim'i aratması ve flörtleşmesini istemesi ise güzel oyuncuyu gerdi.

Sak daha sonra Ali Biçim'i aradı ve Biçim ise "Hangi dağda kurt öldü" dedi. Sak Biçim'e "yanmayalım mı" deyince Biçim ise "sen yapıyor musun bir yerde" diyerek şoke etti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön