MAGAZİN

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze'den yeni hamle

İsmail Balaban, geçtiğimiz gün nişanlısıyla konuştu. Balaban'la olan profil fotoğrafını silen Gamze Atakan geri adım attı.

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze'den yeni hamle

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler' yarışmasının geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde yaşanan olay magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

İletişim ödülünü kazanarak annesiyle konuşma hakkı elde eden İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan hakkında duyduklarıyla büyük bir şok yaşamıştı.

"NİŞANLININ ADINI AĞZINA ALMA"

Ünlüler takımında yer alan İsmail Balaban'ın annesi, "Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan" sözleriyle dikkat çekmişti.

6090f51055427f40f0ed9f05

Şampiyon güreşçi, ada konseyinde Acun Ilıcalı'nın "İstersen Gamze'yle konuşabilirsin" teklifini geri çevirmişti. Bunun üzerine nişanlısıyla olduğu profil fotoğrafını kaldıran Gamze Atakan, hesabındaki kareleri de silmişti.

Acun Ilıcalı'dan bir kez daha İsmail Balaban'a nişanlısı ile konuşması tavsiyesi geldi. Önceki gün nişanlısıyla telefon görüşmesi gerçekleştiren Gamze Atakan, sosyal medya hesabında profil fotoğrafı olarak yeniden İsmail Balaban'la olan karesini yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Geriye dönüş zor olacak, belki de olmayacak gibi. Çünkü anne bu işi kafasında bitirmiş.
reklam kokan hareketler bunlar hiç inandırıcı değil....!!!
DÜNYA ŞAMPİYONUNUN DÜŞTÜĞÜ HALE BAK.DÜNYAYA REZİL OLDUN BE.NE İŞİN VAR SENIN ORADA MİLLETE MASKARA ACUNA ŞOV OLUYORSUN.BİRDE YİYECEK ÇALIYORSUN.
Geri Dön