SPOR

CANLI

İşte F.Bahçe'de kombine fiyatları!

Fenerbahçe Kulübünde yeni sezon öncesi kombineler genel satışa sunuldu.

İşte F.Bahçe'de kombine fiyatları!

Fenerbahçe Kulübünde, 2011-2012 sezonu için Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı kombine kartlarının genel satışına başlandı.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

SPOR TOTO SÜPER LİG'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN](http://spor.mynet.com/sportv/)

Yeni kombine alacaklar için kart fiyatlarının yenileme fiyatlarından yüzde 5 oranında farklı olacağı, kombine kart satışları sırasında kongre üyeleri, "Fenerbahçe Premium" ve "Platin Kart" sahiplerinin 5, "Fenerbahçe Gold Taraftar Kart" sahiplerinin 3, "Fenerbahçe Klasik Taraftar Kart" sahipleri ve "Fenercell 6-0 Tarifesi" kullanıcılarının ise 1 adet kombine kart alabilecekleri bildirildi.

Kombine kart almak isteyen taraftarların talep formunu iki nüsha doldurup imzalamaları, nüfus cüzdanı fotokopileri ve bir adet vesikalık fotoğrafla birlikte kombine kart merkezine teslim etmeleri gerektiği kaydedildi.

Yeni alacaklar için kombine kart fiyatları tribünlere göre 750 ile 7 bin 450 lira arasında değişiyor.

fb-kombine-fiyat.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
son araştıralara göre ülkedeki nefret oranı pkk dan fenere geçmiş. bi düşüün fenerliler neden acaba. bi de ne derseniz size 2katı....
ne kadar aptalca bir yorum.şaşıyorum sana sebaol kardeş terör örgütü ile fenerbahçe yi nasıl kıyaslarsın....... bir fenerbahçeli olarak bizlerde görüyoruz fenerbahçe her sene her branşta şampiyonluğa oynuyor.o yüzdendir ki diğer takım taraftarları tarafından sevilmiyor,olabilir.... zaten bizde o yüzden diyoruzya FENERBAHÇELİ OLMAK AYRICALIKTIR....
ben sizi aynı kefeye koymadım sadece sizden daha çok nefret edildiğini söyledim. olayları saptırma. .erizekalı.
eri zekalı sensin koçum türkiyenin yarısından fazlası zaten fenerbahçeli kim kimden nefret ediyo. 81 vilayette kutlama yapıldı. tirabzon dahil.
Takım
O
Av
P
Geri Dön