MAGAZİN

İşte Survivor 2016'ya damga vuran anlar

Survivor'da zorlu yaşam koşullarından hem de yarışmacıların oyunlardaki hırsından dolay bazen tansiyon yükselebiliyor. İşte Gizem Kerimoğlu ve Semih Öztürk'ün adada yaşadığı en zor dakikalar...

İşte Survivor 2016'ya damga vuran anlar

Zafer Mete geçtiğimiz hafta Semih Öztürk ile girdiği kavga sonucu Survivor'dan diskalifiye edilmişti. Zafer'in diskalifiye olmasının ardından Semih de Ünlüler takımına geçmişti.

Acun Ilıcalı 2 gün önce İstanbul'a gelerek katıldığı Survivor Panorama'da Survivor'dan diskalifiye edilen Zafer Mete hakkında konuştu:

Zafer'in elenmesinin ardından üzüldüğünü belirten Acun Ilıcalı, yaşanan olaydan bir gün önce iddialaşıp penaltı çekişmiştik. Zafer sempatik bir çocuk benimde en sevdiğim yarışmacılardan biriydi. Bu seneki yarışmada sevdiğim 3 isimden biriydi. Şimdi elendiği için rahatça söylebilirim. Ayrıca burada sevip sevmeme söz konusu değil, yarışmacılar bir hata yapıyorsa gözünün yaşına bakmamız mümkün değil.

Acun Ilıcalı kavga öncesi konseyde Zafer-Semih kavgasını şu sözlerle değerlendirmişti:

-"Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şuandaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil'.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler