İzzet Yıldızhan bayramda çocuklarına altın taktı

9 çocuk babası İzzet Yıldızhan, bayramda çocuklarına para vermek vermek yerine, altın taktı. O anları türkücünün büyük oğlu Mustafa Yıldızhan, sosyal medya hesabından yayınladı.

9 çocuk babası türkücü İzzet Yıldızhan, bayramda çocuklarına para vermek vermek yerine, altın taktı. Türkücünün büyük oğlu Mustafa Yıldızhan, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yıldızhan, paylaşımına "Eli öpülesi babam benim... Babam yine kardeşlerime karşı bonkörlüğünü gösterdi. Para yerine altın aldılar. Bu vesile ile tüm büyüklerimin bu mübarek gününü kutlarım" notunu düştü.

ÖZEL MESAJLARI İFŞA OLMUŞTU!

Geçtiğimiz günlerde 57 yaşındaki 9 çocuk babası İzzet Yıldızhan, kendisinden yaşça küçük olan DJ Aysu Varol'a Instagram üzerinden attığı mesajlar ifşa olmuştu. Verdiği cesur pozlarla bilinen Aysu Varol'a, Yıldızhan'ın attığı mesajlar herkesi şoke etti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 36 yorum
görgüsüz keko
tam anlamıyla görgüsüz
Bu herifi görünce aklıma Nihat Doğan ile otele çağırdıkları eskortlarla yaşadıkları rezillik geliyor. Bu olaydan kalitesinin ne olduğu ortaya çıkıyor. Gerçi farklı eşlerden yaptığı bu kadar çocuktan da belli ne olduğu.
bu adamın Türk müziğineve sanatına ne gibi bir katkısı olmuş olabilir Allah aşkına ?
Yeni adet nesillerimize hayırlı olsun
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler