Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kalp cerrahı altı kadın hastane personeline cinsel saldırıda bulunmakla suçlandı! Bir çalışandan gelen itirafla gerçek ortaya çıktı

  İngiltere'nin Lancashire bölgesindeki bir hastanede kalp cerrahı olarak görev yapan Amal Bose, ismi açıklanmayan 6 kadın hastane personeline cinsel saldırıda bulunmakla suçlandı. Hastanenin kalp-damar cerrahisi bölümünün başkanı olan Bose iddiaların gündeme gelmesinden sonra hastaneden uzaklaştırıldı. Polis olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiğini söyledi.

  Kalp cerrahı altı kadın hastane personeline cinsel saldırıda bulunmakla suçlandı! Bir çalışandan gelen itirafla gerçek ortaya çıktı

  MYNET|DIŞ HABERLER 54 yaşındaki Amal Bose isimli kalp cerrahı hakkında görev yaptığı hastanedeki bir kadın personelin cinsel saldırıda bulunduğunu iddia etmesi üzerine soruşturma başlatıldı. Soruşturma kapsamında 6 kadın personelin benzer şekilde cinsel saldırıyla suçladıkları Bose Ağustos ayında tutuklandı ve görevinden uzaklaştırıldı.

  1

  Devam eden mahkemede Bose'un 2017 ile 2022 yılları arasında 14 cinsel saldırıyla suçlandığı söylendi. Polis basına yaptığı açıklamasında, "Geçen yıl 14 Mart'ta hastane bizimle temasa geçti ve bize Vakıf çalışanlarına yönelik bir dizi cinsel saldırı iddiasını bildirdi. Soruşturma devam ediyor" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler