Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kan donduran olay! Tecavüze uğrayan 14 yaşındaki kıza yardım etmek istediğini söyleyen otel çalışanı da tecavüz etti

  Tayland'ın Isaan eyaletinin Ubon Ratchathani bölgesinde yaşanan bir tecavüz olayı sosyal medyanın gündemine yerleşti. Otelde tecavüze uğrayan 14 yaşındaki kıza yardım etmek için müdahale eden otel çalışanı da genç kıza tecavüz etti. Olayın ardından iki adamından da tutuklandığı belirtildi.

  MYNET-DIŞ HABERLER Ubon Ratchathani'deki bir otelde ismi açıklanmayan 20 yaşındaki Taylandlı bir adam ile 14 yaşındaki kızın buluştuğu belirtildi. Odadan gelen seslerden şüphelenen bir otel çalışanı kapıyı çaldı ve 20 yaşındaki adama gitmesini aksi takdirde onu vuracağını söyledi. 20 yaşındaki tecavüzcü genç hiçbir şey olmamış gibi otelden ayrılırken 14 yaşındaki kızı da odada yalnız başına bıraktı. Otel çalışanı 14 yaşındaki yaşındaki kıza tecavüz ederken gece boyunca kilitli bir şekilde tuttu.

  EVİNDE GÖTÜRDÜ

  iStock-697974918

  İsmi kamuoyuyla paylaşılmayan otel çalışanı tecavüz mağduru olan 14 yaşındaki genç kızı ertesi gün eşiyle birlikte yaşadığı eve götürdü. Çalışanın eşi, olaydan haberdar olmasına rağmen 14 yaşındaki kıza yardım etmemeyi seçti. Olaya ilişkin polisin araştırmasının devam ettiği söylendi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler