HABER

Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni sarsan yasak aşk skandalında yeni gelişme

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde 8 yıl önce eğitim gördüğü sırada yasak aşk yaşadığı hocası T.Y.’den 2 çocuğu olan İ.S., sevgilisinin kendisini terk edip karısına dönmesinin ardından çocuklarını devlete bırakmak için dava açtı. Çocuklarına anne ve babasının bakamadığını belirten İ.S., T.Y.’nin de bu sorumluluktan kaçtığı için böyle bir karar aldığını belirtti. ‘Velayetin değiştirilmesi’ talebinde bulunan İ.S., T.Y.’nin kendisini tehdit ettiğini ileri sürerek mahkemeden koruma talep etti.

Karadeniz Teknik Üniversitesi'ni sarsan yasak aşk skandalında yeni gelişme

Habertürk gazetesinden Enis Yıldırım'ın haberine göre, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde 8 yıl önce eğitim gören İ.S., aşık olduğu öğretim görevlisi T.Y. ile birlikte yaşamaya başladı. Çiftin bu birlikteliğinden C.Y. (6) ve H.Y. (7) adlı 2 çocukları dünyaya geldi. T.Y. ile evleneceğini ümit eden İ.S., sevdiği adamın kendisini terk edip karısına dönmesinin ardından çocuklarını alarak Adana’ya gitti.

Çocuklarını anne ve babasına teslim eden İ.S., tanıştığı bir gençle dünya evine girdi. Yeni evliliğinden de bir çocuğu olan İ.S., T.Y.’den olan çocuklarını devlete bırakmak için harekete geçti.

Çocuklarına anne ve babasının bakamadığını belirten İ.S., T.Y.’nin de bu sorumluluktan kaçtığı için böyle bir karar aldığını belirtti. ‘Velayetin değiştirilmesi’ talebinde bulunan İ.S., T.Y.’nin kendisini tehdit ettiğini ileri sürerek mahkemeden koruma talep etti. T.Y., ifadesi alınmak üzere mahkemeye çağrıldı. Bu arada kavga eden İ.S. ile T.Y. hakkındaki hakaret ve tehdit davasına önümüzdeki günlerde başlanacağı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
normal bi haber hiç şaşırmadım şu karadenizi gürcülere verin gitsin ozaman türkiyede yaşayan insanların şeref oranı yükselir
@fahrettin_sonak_1983 öğretmen egeliyse ne olacak egeyi yunanamı verelim.
@fahrettin_sonak_1983 öğretmen aldığım bilgilere göre ege bölgesinden
@fahrettin_çomak_1983 sei ermenilere verelim şerefleri artsın garibanların
maalesef üniversiteler berbat
O çocukların günahı ne. Anne babasının günahlarının bedelini çocuklar ödüyor.
Geri Dön