Karamollaoğlu'ndan flaş ittifak açıklaması

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu "Kimseyle ittifak içinde olmayacağız. Kendi adayımızı çıkaracağız. Biz bir cephe oluşturmayacağız" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu CNNTÜRK'te Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor'a konuk oldu.

Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesinin ardından merak edilen 'ittifak' sorusuna yanıt verdi.

Karamollaoğlu seçim ittifakı ve cephe tartışmalarına kapıyı kapatarak "Kimseyle ittifak içinde olmayacağız. Kendi adayımızı çıkaracağız. Biz bir cephe oluşturmayacağız" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Türkiyedeki en büyük ajan bu
ben ılk görüştüklerinde de yazdım saadet patisi akp ile yürümez..necmettin erbakan akp siyonist emperyalistlere hizmet ediyor demiştir..aynı yola girer mi saadet partisi..
sanaa size kim oy verecekk ki milli görüşü yerle bir ettiniz ama ALLAHINDA bir planı var elbet sizi rezil rüsva eder birgün.....ERBAKAN VAKFI geliyor !!!
GERÇEK BİR LİDER PROFİLİ
patronla anlaşmışlar, belli oldu.
GeRÇEK DEVLET ADAMLIK İNTİBASI GÜVEN VERİYOR SADECE AKP ONLARIN SAFLARINDAN OLDUĞU İÇİN ERDOGANIN GÖZÜ DÖNMÜŞLÜGÜ BUNLARDANDA ÜRKÜTÜYOR SADECE ÇOK CANLAR YAKILDI HEM TÜRKİYE HEM ORTA DOĞU DA MÜSLÜMAN KANINI AKITILMASINDA ERDOGANIN BAŞKANLIĞINDA TARİH BU KİŞİYİ ASLA AF ETMİYECEK
taraf olmayın inşallah bertaraf olursunuz
Her bahar bir çiçekle başlar saadet partisinin nasıl oyu yok akp gibi günaha batmış batırılmış indanlar toplulugundan oluşmuyor adamlar faiz dünya gerçegi dediler zina serbest dediler domuz çiflikleri aldı başını gidiyor bop eş başka logo yapmış birisi ile birleşirmi saadet partisi onlar tutupta vatikana girmezler papanın huzuruna çıkmazlar akp çıkar gider yahudi üstün hizmet madalyası almazlar ırakta abd askerlerine başarılar dilemezler 17 adayı yunana peşkeş çekmezler islami kurallara göre kesilmeyen etleri ithal sırbisrandan etleri yedirmezler onlar onlar erbakanın asil müridleridir
y yılmaz doğru dedin be deniz feneri talimatını bu verdi zarrabın önüne yatanlar para sıfırlayanlar aklayanlar bunun adamıydı fetoya her istediğini veren salih müslimi devlet töreniyle karşılayan israil liyakat nişanı alan buydu yani kimin ajan olduğu belli değilmi iyi tespit yapmışsın yalaka
BU CUMHURİYET,GAZİ MUSTAFA KEMAL VE SİLAH ARKADAŞLARININ,DOLAYISIYLA GENCİYLE VE YAŞLISIYLA,KUCAĞINDAKİ BEBEĞİYLE,CEPHEDEKİ AZMİYLE,TOPYEKÜN BÜYÜK BİR MÜCADELENİN ESERİ OLARAK KURULDU!!! GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ,GELECEKTE DE YIKMAYA ÇALIŞANLAR,GEREKLİ CEVABI ER VEYA GEÇ ALACAKLARDIR!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
fetö bunlardan çıktı akepe bunlardan çıktı ... daha fazla söze gerek var mı?
Diğer Haberler