Ilişki Sorunları Haberleri

Sosyal medyadan yaptığı itiraf gündem yarattı! Mükemmel üçlüyü bulmak için iki kadını daha yemeğe davet etti

TikTok'ta "megan_a_james" kullanıcı adıyla paylaşım yapan Megan James isimli bir kadın yaşadığı en ilginç ilk randevu deneyimini kullanıcılara anlattı. James ilk randevusunda buluşacağı adamın yanında iki kadınla birlikte geldiğini söyledi ve mükemmel üçlüyü yaratma niyetinde olduğunu dile getirdiğini belirtti. James'in ilk randevu anısı kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.

Trend 28-11-23 13:16

Cinsel ilişki sırasında rızasız prezervatifi çıkartmak suç dedi! Flört gurusu Jana Hocking sosyal medyada kısa sürede viral olmayı başardı

Sosyal medya hesabında ikili ilişkiler üzerine yaptığı paylaşımlarıyla flört gurusu Jana Hocking yaptığı açıklamayal sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başardı. Bir arkadaşının cinsel birliktelik sırasında partnerinin ondan habersiz preverzatifi çıkarttığını söylemesi üzerine kadınlara seslenen Hocking böyle bir durumun yasa dışı olduğunu belirtti.

Trend 24-11-23 10:35

Erkek arkadaşı 63, kendisini 30 yaşında! Aralarındaki 33 yıllık yaş farkı gündem oldu... Parasını yemek için beraberdim ama aşık oldum

Aralarında 33 yıllık yaş farkı bulunan bir çift sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı. 30 yaşındaki Carrie Leigh, sosyal medya aracılığıyla tanıştığı sevgilisiyle başlangıçta parasını yemek için yakınlaştığını itiraf ederken sonrasında ise 63 yaşındaki Randy'e aşık olduğunu söyledi. İkilinin ilişkileri sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline geldi.

Trend 09-11-23 10:03

İlişki uzmanı olduğunu söyleyerek sosyal medyada dikkat çekti! Her aldatmadan sonra yapılan klişe hareketi anlattı

TikTok'ta 117 bini aşkın takipçisi bulunan Rece isimli bir kadın kendisini ilişki uzmanı olarak tanımlayarak aldatan kişilerin klişe haline dönüşen hareketlerinden söz etti. Rece'ya göre aldatan partnerlerin büyük bir bölümü başkalarına aşık olduklarını söyleyerek savunuyor ancak zaman geçtikte durum bir anda farklılaşıyor.

Trend 27-10-23 10:17

Aralarındaki 47 cm'lik boy farkı sosyal medyanın gündemine yerleşti! İlişkileri sosyal medyanın ilgisini çekti

Sosyal medyada aralarındaki boy farkı nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Ashlyn Bischoff ve Dylan Porter ilişkilerini düzenli olarak paylaşıyor. Ashlyn Bischoff 158 cm ve sevgilisi Dylan Porter 205 cm uzunluklara sahipler. Aralarındaki 47 cm'lik boy farkıyla sosyal medyayı şaşkına çeviren çift ilişkilerinin detaylarını yayınlayınca ilgi çekti.

Trend 19-10-23 10:58

İtirafı sosyal medyada gündem yarattı! Kocam öldükten sonra sugar mama oldum dedi... Sevgilisine aldığı hediyeler olay oldu

36 yaşındaki Kara Miller isimli bir kadın kocasının vefatının ardından 27 yaşındaki sevgilisiyle hayatını sosyal medyadan paylaşarak gündem yarattı. Kocasının ölümüyle 'sugar mama' olduğunu anlattı. Sevgilisine aldığı pahalı hediyeleri sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gösteren Miller gündem yaratmayı başardı.

Trend 17-10-23 10:23

İlişki itirafı sosyal medyada gündem yarattı! Erkek arkadaşım başka biriyle yaşamak için evimizi terk etti ama biz ayrılmıyoruz

Tiktok'tan yaptığı bir paylaşımla ilişkilerine dair ilginç bir detaydan söz eden 26 yaşındaki Maiah isimli genç kadın erkek arkadaşlarının birlikte yaşadıkları evden taşındığını ama bunun kendileri için ayrılık anlamına gelmediğini söyleyince kafaları karıştırdı. Sosyal medyada viral olan paylaşımında Maiah, "Erkek arkadaşım başka biriyle yaşamak için evimizi terk etti ama biz ayrılmıyoruz" ifadelerini kullandı.

Trend 13-09-23 12:03

Aralarındaki 47 yıllık yaş farkı olay olmuştu! “Cinsel hayatımız harika” demişti... Şimdi ise çok pişman

İngiltere’de yaşayan 83 yaşındaki Iris Jones isimli bir kadın 2020 yılında kendisinden 47 yaş küçük 37 yaşındaki Muhammed Ibrahim ile evlenmişti. İkili aralarındaki yaş farkı nedeniyle sosyal medyanın gündemine yerleşmişti. Sosyal medya ve ailesinden gelen tepkilerin aksine evliliğinin arkasında duran 83 yaşındaki kadın 3 yıl sonra ise kocasının bir para avcısı olduğunu söyleyerek pişman olduğunu dile getirdi.

Trend 06-09-23 08:33

Kendisi 23 sevgilisi 70 yaşındaydı! Flört programında tanıştılar... “Aklım başıma geldi ve onu düğün gününde terk ettim”

TikTok’tan eski ilişkisine dair yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çeken Erica Moser, bir flört programında kendisinden 46 büyük bir adamla tanıştığını söyledi. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 23 yaşındaki Moser, 70 yaşındaki milyoner Rick Sykes ile bir buçuk yıl sevgili olduktan sonra düğün gününde aklının başına geldiğini ve onu terk ettiğini söyledi.

Trend 26-07-23 14:27

Eski sevgilisinin yeni kız arkadaşının yaptığı harekete öyle bir cevap verdi ki... “Kargoyla eşek dışkısı gönderdim”

İngiltere’de yaşayan Sophie Horton isimli bir kadın sevgilisinin kendisini aldattığını fark etmesinden sonra ilginç bir durumun içine düştüğünü fark etti. Sevgilisinin Karen isimli bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen Horton, yeni sevgilisinin ilginç şakasına maruz kalınca intikam planını harekete geçirdi. O anları TikTok’tan paylaşan Horton gündem yaratmayı başardı.

Trend 19-07-23 15:18

Aralarındaki 46 yıllık yaş fark olay olmuştu! Kendisi 83, kocası 37 yaşındaydı... Ayrılık açıklaması geldi

İngiltere’nin fenomen This Morning (Bu Sabah) sabah programına konuk olduktan sonra 83 yaşındaki Iris Jones cinsel hayatı hakkındaki açık itiraflarla sunucular Holly Willoughby ve Phillip Schofield'ı bile şaşkına çevirmişti. Aralarındaki 46 yıllık yaş farkı TikTok’ta fenomen olmalarına yardımcı olan çift iki yıllık evliliklerini noktaladıklarını açıkladı. Jones, eşi Muhammed’in yerini bir kedinin aldığını söyleyerek ayrılığı sosyal medyadan duyurdu.

Trend 19-07-23 10:09

Nişanlısının gerçek yaşını sadece düğünden birkaç gün önce öğrendi! Düğünü iptal etmeyi düşününce sosyal medyada gündem yarattı

Gana’da yaşayan 31 yaşındaki ismi açıklamak istemeyen bir adam sosyal medyadan yaptığı paylaşımda nişanlısıyla ilgili gerçeği sadece düğünden birkaç gün önce öğrendiğini söyledi. Nişanlısının yaşı konusunda yalan söylediğini ifade eden adam düğünü iptal etmeyi düşündüğünü dile getirince sosyal medyada gündem oldu.

Trend 18-07-23 15:02

Mutlu ilişkinin sırrını paylaştılar! Yıllardır aynı yatakta uyumuyorlar “Eşim ve ben uykuda boşandık”

Mara ve Christopher Doemland çifti TikTok’tan yaptıkları paylaşımda mutlu ilişkilerinin sırrını paylaşarak kullanıcıları şaşırtmayı başardı. 5 çocuk annesi 30 yaşındaki Mara, eşiyle mutlu evliliklerinin sırrının uykuda boşanmak olduğunu söyledi. İkili uzun bir süredir ayrı yataklarda uyumayı tercih ettiklerini itiraf edince sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitili ateşlendi.

Trend 14-07-23 13:16

Cinsellik itirafı sosyal medyayı salladı! “Erkek arkadaşım ekoseksüel olmadığım için beni terk etti”

Sosyal medya fenomeni Suellen Carey aşk hayatıyla ilgili yaptığı itirafla herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Fenomen isim eski erkek arkadaşının onu ekoseksüel olmamakla suçladığını ve değişmek istemediğini söylediği için kendisini terk ettiğini itiraf etti. Carey’in itirafı sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 23-06-23 14:48

Barışmak istemeyen eski kız arkadaşından intikam almak istedi! Sosyal medyada seks kasetlerini ifşa edince ortalık karıştı

Tayland’ın Samut Prakan şehrinde ismi Kritsada olarak açıklanan bir adam ayrıldıktan sonra barışma tekliflerini reddeden eski kız arkadaşından intikam almak istedi. Eski sevgilisinin özel bilgilerini ve görüntülerini sosyal medyadan paylaşan Kritsada, Som isimli kadının seks işçisi olarak tanıttı. Ailesiyle birlikte yaşayan Som evine tanımadığı erkeklerin gelmesi üzerine durumu polise bildirdi.

Trend 22-06-23 14:11

İkiz kardeşler kendileri gibi ikiz olan kardeşlerle sevgili! “Bazen karıştırıyoruz ama sorun değil”

İkizler Larissa ve Leticia Lazzarin kendileri gibi ikiz kardeş olan Lucas ve Filipe Orsato ile sevgili. Dörtlü sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Çiftlerin arasında bazen karışıklık yaşandığını dile getiren ikiz kardeşler, “Bazen karıştırıyoruz ama sorun değil” ifadelerini kullandı.

Trend 13-06-23 10:38

Avustralyalı sosyal medya fenomeni uzun ilişkinin sırrını verdi! “Aynı yatakta uyumuyoruz”

Avustralyalı sosyal medya fenomeni Chloe Szepanowski ve sevgilisi Mitvh Orval 8 yıldır mutlu bir birliktelik sürdürüyor. Fenomen isim Arti ve Sunny adını verdikleri iki çocuklarıyla birlikte mutlu bir aile olduklarını ifade ederken hayranlarına uzun ilişkinin sırrını vererek şaşkına çevirdi. Szepanowski ayrı yataklarda uyuduklarını söylemesi gündem yarattı.

Trend 09-06-23 15:51

Sevgilisinin kendisini terk etmesini hazmedemedi! Eski erkek arkadaşının yeni sevgilisini öldürmek için kiralık katil tuttu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Tennessee eyaletinde yaşayan 47 yaşındaki Melody Sasser isimli bir kadın flört uygulamasından tanıştığı sevgilisinin kendisini terk ederek yeni bir ilişkiye başlamasını hazmedemedi. Eski erkek arkadaşının yeni sevgilisini öldürmek içim internetten kiralık tuttuğu suçlamasıyla gözaltına alınan Sasser’in hüküm giyerde 10 yıla kadar hapis cezasına yaptırılması bekleniyor.

Trend 06-06-23 11:13

Sosyal medya fenomeni Neyleen Ashley’in ilişki itirafı gündem yarattı! “Hiçbir erkek beni hak etmiyor”

Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede fenomene dönülen 34 yaşındaki Neyleen Ashley, geçtiğimiz aylarda cinsellik bağımlısı olduğunu söyleyerek manşetlerdeki yerini almıştı. Fenomen isim yine bir ilişki itirafıyla gündeme geldi ve bu kez “Hiçbir erkek beni hak etmiyor” dedi.

Trend 27-05-23 13:59

Sosyal medyada fenomeni Wanessa Moura ilişki itirafıyla herkesi şaşırtmayı başardı! “Burçlarına göre erkeklerle çıkıyorum”

Brezilyalı sosyal medya fenomeni Wanessa Moura yeni bir kişiyle ilişkiye başlamadan önce kuralları olduğunu ve katı bir süzgeçten geçirdikten sonra insanları hayatına aldığını dile getirdi. Erkekler söz konusu olduğunda isteklerinin net olduğunu belirten Moura, “Erkekler söz konusu olduğuna çok netim. Burçlarına göre erkeklerle çıkıyorum. Zaman kaybedemem” dedi.

Trend 24-05-23 13:44

Ünlü yazar Pamela Druckerman kocasına 40. yaş gününde ‘üçlü ilişki’ hediye ettiğini itiraf etti! İtirafı sosyal medyayı salladı

Fransa’nın başkenti Paris’te yaşayan 53 yaşındaki Pamela Druckerman yeni kitabındaki üçlü ilişki itirafıyla herkesi şaşkına çevirdi. Kendisini gibi yazar olan Simon Kuper ile evli Duckerman kocasının 40. yaş gününde ona üçlü ilişki hediye ettiğini söyledi. Ünlü yazarın aşk itirafı sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

Trend 13-05-23 13:46

Altı kadınla aynı anda evli olan adam hayatının en büyük zorluğunu anlattı! “Hepsi aynı anda regl oluyor ve bu çok kaotik”

Brezilya’da yaşayan sosyal medya fenomeni Arthur O Urso aynı anda 6 kadınla evlenerek dünya manşetlerindeki yerini almıştı. Çok eşli hayat düzeni sayesinde dikkatleri üzerine çeken Urso, şimdi birden fazla kadınla evli olmanın en büyük zorluğundan bahsederek bir kez daha manşetlere yerleşti.

Trend 10-05-23 10:09

Çokeşli fenomenden ilişki tavsiyesi! “Kocanızın başka kadınlarla çıkmasına izin verin”

Sosyal medyadan çokeşli hayatına dair yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken polyamorous model Chacha Va Vroom verdiği ilişki tavsiyesiyle bir anda tepkilerin odağına yerleşti. Kadınlara seslenen Vroom, eşlerinin başka kadınlarla görüşmesine izin vermesi konusunda tavsiyede bulununca sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 27-04-23 14:50

İki farklı kadınla evli olan adam çokeşliliğe böyle karşı çıktı! “Çok kötü bir fikir. Sakın denemeyin”

İki farklı kadınla evli olan Maynard Manyowa isimli bir adam çok eşliliğe dair yaptığı açıklamalarla sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. İki eşe sahip olmanın hayatında verdiği en kötü fikir olduğunu dile getiren Manyowa, “Çok pişmanım. Eğer böyle bir şey yapmayı düşünen varsa kesinlikle bu kararından hemen vazgeçsin” dedi.

Trend 22-04-23 15:13

Depresyonunu aynı anda evli olduğu iki kocası sayesinde atlattı! Şimdi üçüncü kocasını arıyor... “İki kocam var”

Brezilyalı sosyal medya fenomeni Lary Ingrid depresyonunu aynı anda evli olduğu iki kocası sayesinde yendiğini dile getirdi. TikTok’ta yaklaşık 1.9 milyon takipçisi bulunan ve ‘Larissa’ adıyla bilinen fenomen çok eşliliğini anlattığı paylaşımları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Larissa son açıklamasında ise üçüncü bir eş aradığını dile getirdi.

Trend 05-04-23 11:20

Çok eşliliğin en net savunucusu! “Altı karım var ve her birinden bebek sahibi olmayı planlıyorum”

Brezilyalı sosyal medya fenomeni Arthur O Urso, çok eşliliği savunan hayat tarzıyla sık sık dünya manşetlerindeki yerini alıyor. Eşleriyle yaşadığı zorluklara rağmen altı kadınla aynı anda evli olan Urso, bir sonraki planının eşlerinden çocuk sahibi olmak olduğunu dile getirdi.

Trend 04-04-23 15:45

İtalya’da tepki çeken düğün töreni! Nikahta 1 gelin 2 damadı görenler şaşkınlığını gizleyemedi... Gerçek bambaşka çıktı

Sosyal medyada bir düğün töreni kullanıcıların ilgisini kısa sürede çekmeyi başardı. İsmi açıklanmayan bir gelin görüntülerde iki farklı damatla aynı anda evlendi. Birbirlerinin ellerini tutarak yemin eden üçlünün nikah görüntüleri sosyal medya dikkatleri çekti. Çokeşliliğin yasak olduğu İtalya'daki düğün törenine ait görüntülerin bir video klipten alındığı ortaya çıktı.

Trend 29-03-23 09:48

Sosyal medyada gündem yaratan görüntüler! Karısının başka bir adamdan hamile olduğunu öğrendi... Gözyaşları içinde yalvardı

Gana’da yaşayan ismi açıklanmayan bir çift ihanetin ardından paylaştıkları ayrılık videosuyla sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı. Ganalı adam karısının kendisini aldattığını ve başka bir adamdan hamile olduğunu öğrendikten sonra evi terk etmek isteyen karısına gözyaşları içinde yalvardı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

Trend 18-03-23 09:08

Boşanma nedeni sosyal medyada tartışma yarattı! Kocasının striptiz kulüpte ödeme yaptığını öğrenen kadın davayı açtı

İngiltere’de yaşayan ve ismi açıklamak istemeyen bir kadın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda kocasından boşanmak isteme nedenini anlattı. Kadın kocasının striptiz kulübe giderek ödeme yaptığını gösteren faturayı gördüğünde boşanma davasını açtığını söyledi. Sosyal medya kullanıcıları arasında boşanma nedeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 17-03-23 13:45

Boşanma avukatı açıkladı! Eşinizin sizi aldattığını gösteren fark edilmeyen hareketler

Hem evlilik hem de sevgililik döneminde görülen ufak detaylar aldatıldığınızın işareti olabiliyor. Uzmanlara göre birçok kadın ilişki içerisindeyken aldatıldığını fark etmiyor. Oldukça gizli bir şekilde yürütülebilen bu sürecin süresinin uzaması geri dönülmez hasarlara neden olabiliyor. Boşanma avukatı aldatıldığınızı gösteren ufak davranışları açıkladı.

Kadin 16-03-23 14:01

Sosyal medyadan yaptığı ihanet itirafı çok konuşuldu! “Erkek arkadaşım beni üvey annemle aldattı”

“İlk Görüşte Evlendi (Married at First Sight)” realite şovunun yıldızı 31 yaşındaki Jess O’Connor, dört yıldır ilişki yaşadığı erkek arkadaşının kendisini üvey annesiyle aldattığını itiraf etti. Erkek arkadaşı ve üvey annesinin ihanetini kendi gözleriyle gördüğünü söyleyen O’Connor’un paylaşımı TikTok’ta kısa sürede 1.6 milyon izlenmeye ulaştı.

Trend 15-03-23 10:32

“Tek bir kadın tarafından yöneltilmeyecek kadar zekiyim” sözüyle gündem oldu! 8 karısı, 7 sevgilisi ve 107 çocuğu var...

Kenya’da yaşayan 63 yaşındaki David Zakayo Kalukhana isimli bir adam çokeşli hayatı sayesinde sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. 8 eşi, 7 sevgilisi olan adam 107 çocuğunda babası. Çocuklarının bazılarının adını hatırlamadığını ifade eden Kalukhana çokeşli hayatının “Tek bir kadın tarafından yönetilmeyecek kadar zekiyim” sözleriyle anlattı.

Trend 14-03-23 08:15

Sosyal medya bu cinsellik itirafını konuşuyor! “İlişkimizi kurtarmak için erkek arkadaşımı performans geliştirme planına soktum”

TikTok’tan yaptığı cinsellik itirafıyla Nadeen Hui isimli bir kullanıcı bir anda popüler olmayı başardı. Genç kadın ilişkilerinin iyi gitmediğini anladığında erkek arkadaşını performans iyileştirme planına soktuğunu dile getirdi. Hui’nin açıklaması sosyal medya kullanıcılarını kısa sürede bir tartışma yarattı.

Trend 11-03-23 09:12

Aralarındaki 18 yıllık yaş farkı sosyal medyada gündem yarattı! “Oğlumun arkadaşına aşık oldum”

42 yaşındaki Tanya ve 24 yaşındaki Josue, sosyal medyadan aralarındaki yaş farkına dair yapılan nefret yorumlarına sert tepki gösterdi. TikTok’tan sıklıkla ilişkilerine dair paylaşımlar yaparak bir anda popüler olmayı başaran ikili aralarındaki aşkın gerçek olduğunu savundu.

Trend 10-03-23 10:25

Gelin 24, damat ise 85 yaşında! Aralarındaki yaş farkı eleştirelere neden oldu... En büyük hayallerini açıkladılar

24 yaşındaki Miracle Pogue, 85 yaşındaki koca Charles ile 2019'da Starkville'de bir çamaşırhanede çalışırken tanıştı ve ikili, bir yıl sonra ilişkileri başladı. Aralarındaki 61 yıllık yaş farkının hiçbir zaman sorun olmadığını belirten ikili dünya evine girerek en büyük hayallerinin çocuk sahibi olmak olduğunu söyledi.

Trend 03-02-23 14:00

Evlendikten 8 ay sonra eşinin transeksüel bir erkek olduğunu öğrendi! “Ben biseksüelim ve transeksüel”

Her ikisi de 19 yaşında olan Sierra Kai ve Mitch James, TikTok uygulaması üzerinden tanıştı ve kısa sürede birbirlerine aşık olarak evlenmeye karar verdi. Evliliklerinin 8. ayında Sierra eşiyle ilgili şaşırtıcı bir gerçeği öğrendi.

Trend 25-01-23 13:19

Kocasına ve sevgilisine aynı anda seslendi! Görüntüler sosyal medyayı salladı... “Hadi bana sarılın”

TikTok’ta Sarah isimli bir kadın tarafından paylaşılan görüntüler kısa sürede TikTok’ta 3 milyondan fazla izlenmeye ulaştı. Mutfak kapısının önünde durarak kocası ve sevgilisine aynı anda seslenen kadın kollarını açarak adamların gelmesini bekledi. Önce sevgilisi ardından ise kocasının Sarah’a sarıldığı anları gösteren video kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında girdi.

Trend 18-01-23 13:25

Size önemsiz gelen davranışınız ilişkinizi bitirebilir! İlginç ayrılık nedenleri

Doğru kişiyi bulmak ve bir ilişkiyi başlatmak zor olarak görülse de ilişkiyi devam ettirebilmek çok daha zor oluyor. Flört aşamasında gözünüze güzel görünen birçok etken ilişkinin içerisinde mide bulandırıcı olabiliyor. Fark edilmeden yapılan davranışlar ayrılığa sebep olabiliyor. Yapılan araştırmalarda en ilginç ayrılık nedenleri tespit edildi.

Kadin 09-01-23 16:47

Ekonomik kriz aşıkları da vurdu! Flört etmenin bedeli dudak uçuklattı

Aşk hayatının giderek zorlaşması hem kadınların hem de erkeklerin ilişkiden soğumasına neden oluyor. Günümüzde sağlıklı bir ilişkiyi yürütmenin ne kadar zor olduğu biliniyor. İlişkinin içerisine bir de maliyet girdiğinde çiftler içinden çıkılmaz bir döngüye giriyor. Yeni yapılan araştırmalarda flört etmenin maliyeti hesaplandı. Fiyatı duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi.

Kadin 09-01-23 15:33

Kocasının kendisini yakın arkadaşıyla aldattığını öğrendi! Eşini zehirleyip cinsel organını kesti... Böyle intikam görülmedi

Zimbabve’de yaşayan 33 yaşındaki Janet Ekpe isimli bir kadın kocasının kendisini yakın arkadaşıyla aldattığını öğrenince korkunç bir intikam planına imza attı. Kocasının ihanetini affetmeyen kadın eşinin yemeğine zehir koydu. Ardından ise eşinin cinsel organını keserek çöpe attı. Olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı.

Trend 30-12-22 07:35

Sevgilisinden ayrıldı! Eski erkek arkadaşını vücudundan kovmak için yaptığı ‘rahim temizleme’ hareketi sosyal medyayı salladı

Yoga eğitmeni Lakisha Corbett’in TikTok’tan yaptığı paylaşım sosyal medyada ilgi odağı olmayı başardı. Sosyal medyada 5 milyondan fazla izlenmeye ulaşan görüntülerde genç kadın eski sevgilisinin enerjisini vücudundan atmak ve onu unutmak için dakikalar süren ‘rahim temizleme’ töreni yaptı. Diğer kadınları da bu yöntemi denemeye davet eden Corbett’in gönderisi kısa sürede tepkilerin odağına yerleşti.

Trend 23-12-22 15:58

Kocası onu onlarca kadınla aldattı! Hepsini tek tek değerlendirdi... Yüksek puan verdikleri de vardı

Yüzbinlerce takipçisi olan TikTok kullanıcısı @hillary.zinks, "Eski kocamın beni aldattığı kızları değerlendirelim" başlığıyla yayınladığı video ile viral oldu. Her kıza 10 üzerinden puan verdiği ve onları değerlendirdiği bu video ile 11,1 milyon izlenme ve 1,8 milyon beğeniye ulaştı.

Trend 22-12-22 13:04

'Bay Doğru'yu bulmak için kolları sıvadı! Tek bir kriteri var...

Discovery+'da 'Written In The Stars' isimli, en iyi astrologların lüks bir Yunan malikanesinde astorlojik haritaları referans alarak çiftleri eşleştirdiğini flört programında yer alacak 12 yarışmacıdan biri olan 34 yaşındaki Kelly Rian Sanson, açıklamalarıyla gündem oldu.

Trend 20-12-22 16:53

İki eşi olan papaz uyardı! “Çokeşlilikten uzak durun! Tam bir kaos ortamı”

Afrika’da bir ülke olan Botsavana’da yaşayan papaz Seraki Kemmonye Seraki iki kadınla yasal olarak evli olmasına rağmen çok eşliliğin tehlikeleri konusunda uyarılarda bulundu. Facebook’tan yaptığı paylaşımla çok eşliliğin tamamen bir kaos ortamı olduğunu dile getiren Seraki, iki eşe sahip olmanın dezavantajlarından söz etti.

Trend 17-12-22 13:16

Hiç farkında olmayabiliriz! Araştırmalara göre aldatıldığınıza dair 20 ipucu

Mutlu bir ilişkinin içerisinde olduğunu düşünürken aslında aldatılan birçok kişi bulunuyor. Bazı insanlar aldatma konusunda o kadar profesyonel ki aynı andan birkaç kişiyle beraber olabiliyor. Yapılan araştırmalar aldatmaya dair ipucu verebilecek 20 işareti açıkladı.

Kadin 17-12-22 10:54

Gördüğünüz yer koşarak uzaklaşın! İlişkilerde en problemli burçlar

Herkes mutlu olabileceği bir ilişki istese de sağlıklı ilişkiye ulaşmak ve bu ilişkiyi yürütmek sanıldığı kadar kolay olmuyor. Kadınlar ilişkiye başlamadan önce çeşitli sorularla karşılarındaki kişiyi tanımaya çalışıyor. Tanıştığımız kişinin burcu da onu tanımamız için fazlasıyla ipucu veriyor. Bazı burçlar var ki arkadaş olarak çok iyi olsalar da ilişki de oldukça problem çıkarıyorlar. İşte ilişkide en problemli burçlar...

Kadin 16-12-22 13:44

Sevgilisinin annesinden akıl almaz talep! ''Oğlum sadece doğum gününde seni aldatabilir mi?''

Bir Tiktok kullanıcısı, eski sevgilisiyle birlikte olduğu dönemde onun annesinden aldığı ilginç bir talebi anlattığı gönderisiyle viral oldu. Henüz 15 yaşındayken kendisinden 2 yaş büyük bir gençle birliktelik yaşayan Chantel isimli Tiktok kullanıcısı, 18. yaş günü için hazırlanan sevgilisinin annesinden gelen talep üzerine şaşkına döndü. Çünkü ondan istediği şey sınırların bir miktar ötesindeydi.

Trend 14-12-22 15:05

Bu ne pişkinlik! En yakın arkadaşı ve sevgilisini kendi yatak odasında bastı... Utanacakları yerde gülüp ''Kapıyı kapatsana!'' dediler

İngiltere’de okuyucularına ilişki tavsiyeleri veren Jane O’Gorman’a gelen bir ihanet hikayesi herkesi şaşkına çevirdi. Genç bir kadının gündem olan akıl almaz ihanet herkesi şaşkına çevirirken, O'Gorman'ın ona tavsiyesi ise yas sürecini kısa tutup kendi hayatına odaklanması oldu. Öyle ki genç kadın sevgilisi ve en yakın arkadaşı tarafından ihanete uğramıştı.

Trend 13-12-22 17:57

Sadece bir sevgilisi varken regl oluyor! ''O kadar acı verici ki ilişkiden vazgeçtim''

TikTok kullanıcısı Ilana, eski sevgilisiyle ilişkisi varken daha sık regl olmaya başladıktan sonra çektiği ağrı ve acılardan ötürü ilişki yaşamaya son verdiğini ve ilişkisini kestikten sonra hiç adet görmediğini açıkladı. Gönderisiyle viral olan genç kadın, acı dolu regl deneyimleri yüzünden ilişki yaşamaktan vazgeçtiğini ve bekar ve acısız hayatından oldukça mutlu olduğunu söyledi.

Trend 05-12-22 10:02