MAGAZİN

Kim Kardashian tecavüz dehşetini ilk kez anlattı

Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian, geçtiğimiz yıl ekim ayında Fransa'da yaşadığı soygun ve tecavüz girişimi olayını gözyaşları içinde anlattı.

Kim Kardashian tecavüz dehşetini ilk kez anlattı

ABD'li ünlü TV yıldızı Kim Kardashian, geride bıraktığımız yılın ekim ayında Fransa'nın başkenti Paris'te pazartesi sabahı 02.00 sularında polis kılığındaki 5 hırsız tarafından rehin alınmış ve 10 milyon dolar değerinde mücevheri çalınmıştı. Yaşadığı korku dolu anları olay sonrasında muhabirlerle paylaşan Kardashian, 'Tecavüzden korktum' şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

AYLAR SONRA TÜM AYRINTISIYLA ANLATTI

Ailesiyle birlikte kendi adlarını taşıyan bir şov programı yapan Kim Kardashian, olayın üzerinden beş ay geçtikten sonra yaşadıklarını tüm ayrıntılarıyla anlattı. 36 yaşındaki televizyon şovu yıldızı Kim Kardashian, korku dolu anları kardeşlerine anlattı.

"KENDİMİ KORKUNÇ GERÇEĞE HAZIRLADIM"

Hırsızlar tarafından tecavüze uğramaktan kılpayı kurtulduğunu söyleyen Kardashian o anlarla ilgili şunları paylaştı: "İçlerinden biri bacaklarımı tutuyordu, ben de korkudan ne yapacağımı bilmez bir haldeydim, üzerimde kıyafetlerim de yoktu. Beni yatağın önüne doğru çekti ve işte o an 'Tamam, bana tecavüz edecekleri an bu' dedim kendi kendime. Kendimi zihinsel olarak bu korkunç gerçeğe hazırlamıştım ki sonrasında vazgeçti. Bacaklarımı bantladı ve elindeki silahı kafama doğrulttu. O an dua etmeye başladım.

"BENİ KORİDORA SÜRÜKLEDİLER"

Kourtney'nin yatağın üzerindeki cansız bedenimi gördüğünde nasıl hissedeceğini düşündüm. Sonrasında onlara 'Bizi öldürecek misiniz?' diye sordum. 'Bir bebeğim ve ailem var lüften yaşamama izin verin' diye onlara yalvardım. Ancak beni anlamıyorlardı. Onlara paramın olmadığını söyleyince, beni koridora sürüklediler o zaman adamların elindeki silahı da net bir şekilde gördüm. Silaha ve merdivenlere baktım. Beni arkamdan vurup atabilirlerdi. O sırada kaçmak için kendime fırsat arıyordum ancak bu durumdan kurtulabileceğime dair hiçbir belirti yoktu. Hırsızlar beni daha sonra balkona çıkardı ellerim ve ayaklarım bağlıydı. Bu sırada hırsızlardan iki tanesinin Fransız polisi gibi giyindiğini gördüm. Moda tasarımcısı arkadaşım Simone kendisini tuvalete kilitleyip kardeşlerimi aramasa belki de hayatta olmazdım."

"SOYGUN REKLAM İÇİN YAPILDI" DEMİŞLERDİ

Otelin özel güvenlik uzmanı Stanulis, soygunun düzmece olduğunu iddia etmişti. İngiltere'de yayımlanan Daily Mail'e konuşan Stanulis, "Bu ya binanın içerisinde birinin işi ya da bir reklam malzemesi. Çünkü bina çok güvenli. Birileri bu beş adama para verip Kardashian yalnızken binanın içine almış olmalı" yorumunu yaptı.

Okuyucu Yorumları7 yorum
 • 68 Oy
  açılır saçılırsan porno yıldızı bile olursun...
 • 57 Oy
  reklam kokan hareketler bunlar
 • 57 Oy
  bu kadın neden hep haber oluyor. bundan daha güzel kadınlar var daha medyatik olanlar var amaç ne anlamak zor
 • 36 Oy
  yaw ne tecavüzü.. zatek hatun gelene geçene gönüllü veriyor..
 • 35 Oy
  kim inandı bu habere ayıp ya gündemden düşmemek için yazıklar olsun.
 • 3 Oy
  neyden korkmus :-)
 • 1 Oy
  seni kim ne yapsın be

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.