Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kiraladığı evden salondan gelen seslere uyandı! Tanımadığı iki adamı karşısında gördü... "Senin burada ne işin var?"

  TikTok'tan 'kaya.summer' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın 700 binden fazla izlenmeye ulaşan gönderisinde tatil için kiraladığı evin başka bir kişiye daha kiralandığı oldukça ilginç bir şekilde öğrendiğini anlattı. Sabahın erken saatlerinde salondan gelen seslerle uyandığını dile getiren Kaya, "Oturma odasında daha önce hiç görmediğim iki yabancı adam vardı. Bize 'Senin burada ne işin var?' diye bağırdılar" dedi.

  Kiraladığı evden salondan gelen seslere uyandı! Tanımadığı iki adamı karşısında gördü... "Senin burada ne işin var?"

  TikTok'ta Kaya Summer isimli bir kadın ailesiyle birlikte tatile gittikleri sırada başlarına gelen ilginç bir olaydan söz edince viral oldu. Ailesinin San Diego'da bir hafta boyunca bir mülk kiraladığını anlatan genç kadın tatillerinin ikinci gününde davetsiz misafirlerini görünce şaşırdılar. Sabahın erken saatlerinde kiraladıkları mülkün salonundan sesler geldiğini anlatan kadın, davetsiz misafirlerin evin kendilerine ait olduğunu söyleyerek bağırdıklarını dile getirdi.

  DEVREYE POLİS GİRDİ

  233

  Kaya, ebeveynlerinin onlara rezervasyon onayı e-postasını göstermesine rağmen beklenmedik ziyaretçilerin aileyi zorla içeri girmekle suçladığını öne sürdü.İki kiracı grup arasındaki tartışmanın alevlenmesi ve sorunun bir türlü çözülememesi üzerine polisler devreye girdi.

  Polislerin iki grubunda rezervasyon kağıtlarını incelediğini söyleyen Kaya, ailesinin şirkete şikayette bulunduğunu ve polis raporu da dahil olmak üzere gerekli tüm delilleri sunduğunu söyledi. Şirketin kendilerine gerekli açıklamaları yapmadığını anlatan Kaya şikayetçi olduklarını belirtti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler