Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyaca ünlü sosyal medya fenomeni Barbara Gambetesa, kendisini taciz eden adamı ifşa etti! O anlar sosyal medyada viral oldu

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımları sayesinde Instagram'da 600 bin ve TikTok'ta 3.7 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Barbara Gambetesa, Monako'da yoldan geçen bir adam tarafından taciz edildiği anları paylaştı. Fenomen ismin tacizcisini ifşa ettiği anlar kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı.

  Sosyal medyada yaptığı ilginç paylaşımları sayesinde dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesine sahip olan Barbara Gambetesa, Monako'da bir mağazadaki anları kameraya kaydetmek isterken ortaya tuhaf görüntüler çıktı. Fenomen ismin kadrajına bir erkeğin kendisine uzun uzun baktığı anlar takıldı.

  FARK EDİLMEMEK İÇİN ARKASINI DÖNDÜ

  1

  Fenomen isme kapının önünde durarak uzun uzun bakan adam Gambetesa'nın kendisine doğru dönmesiyle hiçbir şey olmamış gibi arkasını döndü. O anlar sosyal medyada viral oldu.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bakışlarından ben bile rahatsız oldum" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Fark edilmemek için arkasını dönmesi gerçekten ilginç" yorumunu yaptı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler