Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Jenna Lee açıldıkça açıldı! Bluzunu kaldırdı, eşofmanını aşağıya indirdi... Limitte kalınca gündem yarattı

  Sosyal medyadan yaptığı birbirinden cesur paylaşımlarıyla dünya geneline yayılan 2 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Jenna Lee Instagram'ın topluluk kurallarına meydan okuyan yeni bir pozla gündem geldi. Fenomen isim mutfak dolabının önünde verdiği pozunda limitleri zorlayınca sosyal medyada gündem oldu.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde hayranlarının ilgisini toplayan Jenna Lee Instagram'ın beğenisini kazanan pozlarıyla nefesleri kesti. Mutfakta gri bluzu ve eşofman altıyla poz veren Lee gönderisine, "Kahvaltıda ne var, waffle mı yoksa krep mi?" notunu ekledi. Fenomen ismin bluzunu kaldırdığı ve eşofman altını indirdiği poz hayranlarının ilgisini çekti.

  SOSYAL MEDYADAN BEĞENİ TOPLADI

  jenna lee

  Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarının beğenisini toplayan Lee, kullanıcıların övgü dolu yorumlarını aldı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Hem lezzetli hem de tatlı" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Kesinlikle ilham vericisin" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Az daha gözükecek" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler