HABER

Kocaeli'nde vahşet: İşkence yapılıp ölüme terk edildi

Kocaeli'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 49 yaşındaki M.K. adlı erkek, darp edilip karnından bıçaklandıktan sonra makatına dolgu ve yalıtımda kullanılan köpük sıkılıp bir inşaatta çıplak halde bulundu. Ölüme terk edilen M.K. hastanede tedavi altına alındı. 427 promil alkollü olduğu belirlenen M.K'nin bir restoranda komi olarak çalıştığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kocaeli'nin Başiskele İlçesi'nde 49 yaşındaki M.K. adlı erkek, darp edilip karnından bıçaklandıktan sonra makatına dolgu ve yalıtımda kullanılan köpük sıkılıp bir inşaatta çıplak halde bulundu. Ölüme terk edilen M.K. hastanede tedavi altına alındı.

Olay, Başiskele İlçesi'nde meydana geldi. Başiskele'de bir inşaatta hareketsiz yatan erkek kişiyi görenler polisi ve 112 Acil'i aradı. Olay yerine gelen sağlık ekibi öldüresiye dövülen, karnından bıçaklanan ve makatına dolgu ve yalıtımda kullanılan köpük sıkılan M.K'yi çıplak halde buldu. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan M.K. Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. M.K.'nın kendinde olmaması sebebiyle olayın nedeni belirlenemedi. 427 promil alkollü olduğu belirlenen M.K'nin bir restoranda komi olarak çalıştığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
SAĞLAM BİR SUÇ İŞLEMİŞ !.. Ee... hak kukuk yok ülkede.. halk kendi veriyor cezasını.. polise verip hapishanede mi beslensin.. çocuk tecavüzcüsüne rızası ile diyen bir karar çıktı bu ülkede..
ÜLKE THE END....
Bir şeylerin intikamı alınmış gibi görünüyor. Kimse durduk yere kimseye bunu yapamayacağı gibi, yanında da dolgu malzemesi ve ekipmanını taşımaz. Vardır bir iş bunda...
Geri Dön