HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Köpeklerin yaptığı hırsızlık hayrete düşürdü! Mağazaya girip pelüş oyuncak çaldılar

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir alışveriş merkezinde gezen 3 köpek, oyuncak mağazasına girip pelüş köpek çaldı. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayı anlatan iş yeri çalışanı, 1 köpeğin dışarıda beklediğini, diğer 2'sinin ise mağazaya girip oyuncağı çaldığını söyledi.

Bodrum’da bulunan bir alışveriş merkezine giren 3 köpek, AVM’de bulunan bir oyuncak mağazasının önüne geldi. Sokak köpeklerinden biri kapı önünde beklerken diğer 2'si içeri girdi. Köpeklerden birinin pelüş köpeği çalmasının ardından üç köpek de hızlıca mağazadan kaçarcasına uzaklaştı.

GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

O anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı. Köpeklerin oyuncak çalması, mağazada çalışanların güvenlik kameralarını izlemesiyle ortaya çıktı. Köpeklerin profesyonel hırsız gibi oyuncak çalmaları, mağaza çalışanlarını da şok etti.

AW751904_03

ÇALIŞANLAR ŞOKE OLDU: BU DEFA ENGELLEYEMEDİK

Oyuncak firması çalışanlarından Faruk Can, köpeklerin oyuncak çalması karşısında şok olduğunu ifade ederek, “3 tane köpek geldi, 1 tanesi dışarıda etrafı kontrol ederken diğerleri içeri girdi. Biz o sıra müşteriyle ilgileniyorduk. Diğer köpek oyuncak pelüş köpeği aldı ve 3’ü de bölgeden hızla uzaklaştı. Biz yakalamaya çalıştık ancak paramparça yaptılar. Devamlı gelen köpekler, biz daha önce 3-4 sefer engel olmuştuk ama bu defa engelleyemedik. Aldıkları pelüş köpek oyuncağın değeri yaklaşık 300-400 lira civarındaydı” dedi. (İHA)

AW751904_02

ChefGPT


En Çok Aranan Haberler