Kubilay Aka'ya iğrenç mesaj! İfşa etti

Çukur'un yıldızı Kubilay Aka ve Miray Daner kendilerine gelen çirkin bir mesajla şoke oldu! Kubilay Aka o takipçisini ifşa etti ve dava açacağını söyledi.

Kubilay Aka'ya iğrenç mesaj! İfşa etti

Çukur'un başarılı oyuncusu Kubilay Aka bir süredir kendi gibi oyuncu olan Miray Daner ile birlikte... İlişkileriyle herkesin dikkatini çeken çift geçtiğimiz gün çirkin bir mesajla şoke oldu.

Daner bir takipçisinin kendisine attığı mesaj sonrası adeta küplere bindi. Bir kadın hayranı yakışıklı oyuncuya Instagram üzerinden, "Hayatımda gördüğüm en iğrenç çiftsiniz. Sen Miray'dan ayrılmadığın sürece inşallah annen ve kız kardeşin tecavüze uğrar" şeklinde iğrenç bir mesaj attı.

Capture

Kubilay Aka, "Sizlerin dilek ve eleştirilerinize sonsuz saygım var. Ama kadın tecavüzünün desteklenmesine ve bunun annem ile kız kardeşim üzerinden yapılmasına öfkem var" deyip bu kişiye dava açacağını açıkladı.

Aka açıklamasında " Bir önceki hikaye paylaşımımda gördüğünüz bir damla değil bir sürahinin taşmasıdır. Bir insanın sizlerin istediği gibi yaşaması mümkün değil. Dizi karakterleri kurgulanmış ve canladıran kişinin rol yaparak izleyiciye yansıttığı hayal ürünüdür." notunu düştü.

Capture

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Önce konuşmayı öğren, askıdaki cümlelerini yerine oturt sonra akıl hastalarıyla uğraşmanın şeklini yaparsın toy çocuk.
KADIN HAKLARI BAŞKA ERKEK VE BAŞKA KADINLARINA DA HAKMI VERİYOR İŞTE SADECE KADIN HAKLARI BU HALE GETİRDİ TÜRKİYEDE O KADIN ERKEK VE AİLE HAKLARI OLSA BİR KADININ. İÇİNDEKİ TÜM PİS KELİMELER HAKARETLERİ AŞŞAĞLAMALARI YAPAMAZDI İŞTE KADININ ÖZGÜRLÜĞÜNÜN NEKADAR SINIRSIZ VE SORUNSUZ YAŞIYOR YANLIŞ KADINLAR TABİ
Bu dizilerle insanlari uyusturuyorlar bolusturuyorlar acilen bu diziler ve sabah programlari acilen kaldirilmalidir yerine egitici ve ogretici bilimsel uretmeye tesvik eden programlar konulmalidir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler