Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Kate Shumskaya'nın et yediği video bir anda viral oldu! Milyonlarca izlenmeye ulaştı... Erol Taş benzetmesi yapıldı

  Sosyal medyada 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan Kate Shumskaya isimli fenomen değişik yeme şekli sayesinde popüler oldu. Lüks restoranlarda yaptığı çekimlerde elleriyle yemek yediği anları paylaşan fenomen ismin et yediği videosu 36 milyon izlenmeyi geçti. O anlara sosyal medya kullanıcılarından yorumlar gecikmedi.

  Sosyal medyada dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesi ulaşan Kate Shumskaya değişik yeme şekillerinden oluşan videolarını paylaşarak milyonlarca izlenmeye ulaşmayı sürdürüyor.

  2

  Son olarak sosyal medyadan et yediği anlarda çekilen bir videosunu paylaşan fenomen isim Erol Taş'a benzetildi.

  5

  Tabağında bulunan etin üzerine önce soslarını döken ardından ise ellerinin arasına alıp yemeye başlayan fenomen ismin gönderisi kısa sürede sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

  32

  Bir sosyal medya kullanıcısı, "Yemek yemeye başlayana kadar mükemmel bir kadındı" yorumunu ekledi Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Midem bulandı" yorumunda bulundu. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Benim hoşuma gitmesi peki?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler