MAGAZİN

Lady Gaga’dan olay itiraf: Beynimi kontrol edemiyorum

ABD'li şarkıcı Lady Gaga katıldığı bir programda çarpıcı itiraflarda bulundu. Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, kullandığı antipsikotik ilaç nedeniyle beynini her zaman kontrol edemediğini itiraf etti.

Lady Gaga’dan olay itiraf: Beynimi kontrol edemiyorum

ABD’li şarkıcı Lady Gaga, yeni albümü Chromatica’nın tanıtımı kapsamında radyocu Zane Lowe’un programına konuk oldu. Programda çarpıcı açıklamalar yapan 34 yaşındaki Gaga, ruh sağlığıyla ilgili şaşırtıcı itiraflarda bulundu.

New York Post’un haberine göre 19 yaşında uğradığı cinsel istismarın bir sonucu olarak zihinsel problemler yaşadığını belirten Gaga, “Beynimin yaptığı şeyleri her zaman kontrol edemiyorum. Bunu durdurabilmek için de antipsikotik ilaç almam gerekiyor” dedi.
Capture

Gaga, ‘911’ adlı şarkısında şizofreni ve bipolar tedavisinde de kullanılan ilacı konu aldığını anlatırken, “Zihinsel olarak problemlerim olduğunun farkındayım ve bu durumun beni bir insan olarak zaman zaman işlevsiz hale getirdiğini de biliyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl Oprah Winfrey’e verdiği röportajda 19 yaşında defalarca tecavüze uğradığını ilk kez açıklamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Biz zaten bunun bilincindeyiz. Mesela kerimcan, Murat övünç, sisi gibi ülkemizde yaşayan bazı medya fareleri de bu hastalıkla boğuşuyor
Peki ilaç kullanmasa da beynini kullanamayanlar var onları ne yapacağız.
turkiyede beynini kullanamayan bir sürü koyun var buraya gel yabancilik cekmezsin
Geri Dön