MAGAZİN

Manavgat'ta çiftliği yandığı için felç geçirdiğini söyleyen Tuğba Özay çiftliğinin son halini paylaştı!

Manavgat’ın Yeniköy mahallesinde başlayan ve 4 bölgeye sıçrayan yangına müdahaleler tüm hızıyla sürüyor. Karadan ve havadan söndürülmeye çalışılan yangından ünlü manken Tuğba Özay’ın çiftliği de zarar gördü. Sosyal medya hesabı üzerinden gözyaşları içerisinde yardım isteyen Tuğba Özay, sinir krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan ve felç geçirdiğini öğrenen Tuğba Özay’ın sağlık durumu daha iyiye gidiyor. Ünlü manken bugün yeni bir paylaşım yaparak takipçilerini son durumu ile ilgili bilgilendirdi.

Dün öğle saatlerinde Manavgat'ta başlayan yangın, 4 bölgeye sıçradı. Yangına müdahaleler hem karadan, hem de havadan bugün de devam etti. Yangının olduğu bölgede çiftliği bulunan eski manken Tuğba Özay, çiftliğinin hasar gördüğünü dün duyurdu. Sosyal medya üzerinden bu kötü haberi veren Tuğba Özay, sinir krizi geçirdi.

0x0-felc-geciren-tugba-ozaydan-haber-var-tugba-ozay-ciftliginin-son-halini-paylasti-1627660765613

MANAVGAT'A GİTTİ

Ünlü manken dün sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Büyüyen yangının çiftliğine ulaştığını öğrenen Tuğba Özay, Manavgat'a gitmek üzere yola çıktı.

kapak_144437

ACI HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU!

Kendi kişisel hesabından bir video yayınlayan Özay, "Yanıyoruz. Çiftliğimiz yanıyor, her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum, ne olur sesimizi duyurun. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum, her yer yanıyor çiftliğimiz, evimiz, köyümüz..." ifadelerini kullanarak acı haberi duyurdu.

Tuğba Özay, bu çağrının ardından hastaneye kaldırıldığını ve felç geçirdiğini açıkladı.

0x0-felc-geciren-tugba-ozaydan-haber-var-tugba-ozay-ciftliginin-son-halini-paylasti-1627660801098

ÜNLÜ MANKENDEN BUGÜN YÜREK BURKAN YENİ PAYLAŞIM GELDİ

Bugün ise ünlü manken Tuğba Özay, gelişmeleri takipçileri ile paylaştı. Sağlık durumu dünden daha iyiye giden ünlü manken, çiftliğinin son halini de paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
Felç geçirip Hemen Düzelen Tek insan Tuba Özay... Tıp Dünyası Şaşkın ????????????
akşam akşam iyi güldüm
senden daha beter insanlar var bu neyin kafası reklam kokuyor nasıl aldın bu çiftliği bu derenin suyu nereden geliyor
sana ne amk
Dün felç geçirmişti bugün ayakta ulan para nelere kadirsin...
Geri Dön