MAGAZİN

MasterChef Türkiye'de Şef Mehmet Yalçınkaya çılgına döndü! Furkan ağlayarak stüdyodan ayrıldı!

MasterChef Türkiye'de Şef Mehmet Yalçınkaya çılgına döndü! Furkan ağlayarak stüdyodan ayrıldı!

MasterChef Türkiye yarışmasının son bölümde stüdyoda gergin anlar yaşandı. MasterChef'te dokunulmazlık oyunu sonrasında, tabağını yetiştirememesine rağmen şeflerin önüne götüren Furkan Mehmet Şef'in gazabına uğradı. Şef Mehmet Yalçınkaya, tabağı görünce çok sinirlendi ve Furkan'ı azarladı. Gözyaşlarını tutamayan Furkan Yalçın ise stüdyodan ayrıldı.

MasterChef Türkiye'nin 8 Eylül Salı ekrana gelen son bölümünde, takım oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlığı kazanabilmek için yeniden mücadele etti.

TABAĞI YETİŞTİREMEYİNCE...

İkinci bölümde Somer Sivrioğlu'nun istediği ördek etli gözleme yapmaya çalışan yarışmacılar, daha sonra ise tabaklarıyla şeflerin karşısına çıktı. Tabağını yetiştiremeyen Ayyüce, sunuma çıkmadı ve tabağını götürmedi. Yine tabağını tamamlayamayan Furkan ise yaptığı yemekle şeflerin karşısına çıktı.

furkan2

"ŞEFLERE SAYGISIZLIK OLMASA..."

Ancak Furkan'ın tabağını gören Mehmet Yalçınkaya çok sinirlendi.

furkan3

Furkan'a kızan Şef Yalçınkaya, "Bu ne böyle? Sen nasıl getirebiliyorsun böyle şef yemeğini buraya? Yapamadıysan getirme. Ayyüce gibi 'Yok' de. Şeflere saygısızlık olmasa ben bu tabağı tatmam bile" sözleriyle bağırdı.

mehmet
Mehmet Şef'in sert eleştirilerin ardından gözyaşlarını tutamayan genç yarışmacı Furkan şeflerden izin aldıktan sonra stüdyodan ayrıldı.

furkan5

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 49 yorum
sen kimsin sef... karsindaki kisi furkan tertemiz kalpli cocuk sen babasi degilsin anasindegilsin boyle bagirmsya asla hakkin yok...
Bu bir yarışma programı ana okulu değil hangi işi ustandan ogrenirsen öğren bu böyledir gerçekleri göz önüne sunuyorlar.
Mehmet şef haklı adam yalamış yutmuş ona kalıp ders veremez. haddi değil.
çocukta garip bir iticilik var zaten .
Geri Dön