MAGAZİN

Mehmet Ali Erbil: İki senedir çok büyük zararım var

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, birikimlerinin gayrimenkul olduğunu ve bu dönemde kira alamadığını belirterek, "Gayrimenkullerimden kira gelmiyor, iki senedir çok büyük zararım var. Yeniden başlayacağız çalışmaya" dedi. Erbil, yeni sezonda ekranlara döneceğini de açıkladı.

Mehmet Ali Erbil: İki senedir çok büyük zararım var

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, iki yıl önce evinin banyosunda düşerek yaralanmış, 'Kaçış Sendromu' hastalığı da nüksedince uzun süreli bir tedaviye başlamıştı. Aylarca yoğum bakımda tedavi gören Erbil, sağlık açısından sıkıntılı günlerini geride bıraktı.

"GELECEK SEZON EKRANLARA DÖNECEĞİM"

Mehmet Ali Erbil, Beyaz TV'de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk oldu. Tedavisi nedeniyle maddi anlamda yaşadığı zorluktan bahseden 64 yaşındaki sanatçı, "Gelecek sezon ekranlara döneceğim" dedi.

Programda açıklamalar yapan Erbil, "İki senedir çok büyük zararım var, birikimlerim de gayrimenkuldü şimdi onlardan da kira gelmiyor. Yeniden başlayacağız çalışmaya. Ama çok şükür bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar gibi olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer ev aldım, gelecekleri garanti" şeklinde konuştu.

erbil2

"DEVLETİMİZ YARDIMCI OLUYOR"

Kaçış sendromu hastalığıyla ilgili de konuşan Erbil şunları kaydetti, "Ali Sadi ile aramız çok iyi kaçıp kaçıp geliyor ben de kalıyor. Annesi çok iyi yetiştiriyor. Çocuk yetiştirmek kolay değil. Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 - 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Eğer ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler pahalı olduğu için. 21 günde bir uygulanıyor" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
Kiraları alamıyorum ne demek butün kiracilar anlaşmiş kira ödemeyı mi kesmış? ödemiyorlarsa cek ihtari yine yoksa tahliye davasını aç herşeyin yolu kanunda belli buralarda acıtasyona gerek yok
covidden dolayı alamıyorum demek istiyor,çokmu meraklısın kiracıları kapının önüne koymaya.!!!!!
Adam bunları yapmak istemiyor belliki. Ben de kiramı çok uzun süre ödeyemedim. Şu anda da 6 ay geriden kira ödüyorum. Ama senin gibi insafsız olsa tüm ev sahipleri, millet sokakta kalır. Sen de zor duruma düşersen bir gün, bu yazdıklarımı hatırlarsın.
öbür dünyayı düşünsen biraz
sen düşün, onun yerine.
boşuna dememişler kardeşim gözünü toprak doyursun diye. insanın gözünü maalesef bir avuç toprak doyurur
@hkapici_1975 öbür dünyayı senin gibi düşüneceksek h,ç düşünmeyelim
iban gönder biz bolluk içindeyiz hamdolsun
Geri Dön