MAGAZİN

Melisa Şenolsun dövmeleriyle gündem oldu! Yorum yağdı

Atiye'deki cesur sahnelerle tanınan Melisa Şenolsun Star dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Şenolsun bu haberlerin ardından son paylaşımıyla da gündem oldu.

Melisa Şenolsun dövmeleriyle gündem oldu! Yorum yağdı

Melisa Şenolsun sosyal meydada gündem oldu. Yakın zamanda sevgilisi Umut Evirgen'in yönettiği filmde Belçim Bilgin, Levent Üzümcü, Bora Akkaş ve Esra Ruşan gibi ünlü oyuncularla kamera karşısına geçen Melisa Şenolsun, dizi setlerine dönüyor.

Güzel oyuncu BKM'nin Exxen için hazırladığı 'Star' dizisinde başrol oynayacak. Ünlü oyuncunun dizideki rol arkadaşı ise Denizcan Aktaş. Melisa Şenolsun Aktaş ile fotoğrafını paylaştıktan sonra başka bir paylaşım daha yaptı. Boynunda dövmelerin olduğu görülen güzel oyuncunun bu hali gündem oldu.

2

Melisa Şenolsun'un takipçileri bu fotoğrafa yorum yağdırdı. Eğer rol içinse de bu görüntünün çirkin olduğunu söyleyen takipçiler güzel oyuncunun bu tarzını beğenmedi.

1

Bazı takipçiler ise güzel oyuncunun yüzünde filtre kulanmamasına ve sivilceli halini de paylaşmasına beğeni yağdırdı.

STAR'IN KONUSU

Bertan Başaran'ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizide gündüzleri oyunculuk yapan, geceleri ise seri katile dönüşen Yasemin'in hikâyesi anlatılacak. Melisa Şenolsun'un hayat vereceği Yasemin acımasızca bir kediyi öldüren ya da gözünü kırpmadan bir kadına kıyan adamları öldürecek.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
bizim dinizde dövme diye bir şey yoktur bu sapkın hastalıktan rabim herkesi kurtarsın
dinimizde haram yemek yok. kul hakkı yemek yok. insan öldürmek yok. yok ta yok. kitapta yazar insanlar okusa öğrenir. ama dövmenin günah olduğu yeri ben görmedim. diyanet sadece caiz değildir der. ama ilk dediklerim kitapta yazar. daha da yazar da neyse.....
cahil misin? herkesbistedigini yapmakta özgür
Dövme haram değil araştırın biraz. Yaptıran yaptırır dini her şeye alet etmeyin
rezil toplumun ahlgini bozma
Bu da kendine yazık edecek. Tatminsizlik furyasına kapılmış. Allah sonunu hayır eylesin.
Geri Dön