Meral Akşener'in yeni partisi Merkez Demokrat Parti'nin logosu sızdırıldı

Yeni kurulacak olan Merkez Demokrat Parti'ye ait olduğu iddia edilen logo sosyal medyada dolaşmaya başladı. Koray Aydın, logo üzerinde çalışmaların yapıldığını belirtirken, yeni partinin genel başkanı olacak Meral Akşener'den henüz açıklama gelmedi.

Meral Akşener'in yeni partisi Merkez Demokrat Parti'nin logosu sızdırıldı

Meral Akşener, Ümit Özdağ, Yusuf Halaçoğlu ve Koray Aydın öncülüğünde yeni kurulacak olan Merkez Demokrat Parti'nin logosu olarak kullanılan bir görsel, sosyal medyada kullanılmaya başlandı.

MHP'den ayrılarak Meral Akşener'in liderliğinde kurulacak parti için çalışmalara katılan Koray Aydın, partinin kurucular kurulunda kendi dallarında tanınmış ama siyasette yeni isimlerin yer alacağını söyleyerek yeni partinin adını "Merkez Demokrat Parti" olacağını belirtmişti. Aydın, partinin amblemi üzerinde de çalışmaların yapıldığını belirtmişti.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILDI

Koray Aydın'ın açıklamasının ardından bugün sosyal medyada "Merkez Demokrat Parti'ye ait olduğu iddia edilen bir logo paylaşıldı. İşte o logo:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
resmen milli duyguları istismar ediyorlar bu logoyla,olağanüstü dönemde saklanıp olağan dönemde milliyetçilik oynayanları kandırırsınız ancak.
Bu logoyla herkesin yani merkezin DEĞİL sadece milliyetçilerin oyunu alır.Bastan kaybeder.
hiç beğenmedim bu amblemi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler