Metin Uca: ‘Bodrum’da aşkı buldum!’

Seda Bakan eşi Ali Erel ve kızı Leyla ile Bodrum’da tatilin keyfini çıkartıyor. Erel ailesinin sevimli hallerini sosyal medya hesabından paylaşan Seda Bakan ünlü televizyoncu Metin Uca’nın yeni kitabının müjdesini veren isim de oldu. Kızı Leyla ve eşi Ali’yle birlikte Metin Uca’ya misafir olan Seda Bakan ağustos ayında çıkacak olan kitap hakkında konuştuklarını söyledi.

Metin Uca: ‘Bodrum’da aşkı buldum!’

Müzisyen Ali Erel ile nikah masasına oturan Seda Bakan örnek aile tablosuyla sanat camiasının parmakla gösterilen isimleri arasında yerini alıyor. Ünlü oyuncu Seda Bakan kızı Leyla’yı kucağına aldıktan sonra dizi ve film setlerinde uzak kalmayı seçti. Kızının büyümesini yakından takip etmek isteyen Seda Bakan normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber ailesiyle Bodrum tatiline çıktı.
seda bakan
Bodrum tatilinde aile dostları Metin Uca’yı ziyaret eden Seda Bakan bu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Bakan Metin Uca’yla olan fotoğrafının altına “Varken Pırasa Yenir mi Yarasa? Metin Uca ile Ağustos’ta çıkacak kitabını konuştuk, merakla bekliyoruz ve onu çok seviyoruz!” notunu düştü.

‘NASIL BİR MUTLULUK YAŞIYORUZ ANLATAMAM’

metin uca2
Seda Bakan’ın fotoğrafının sonrasında Metin Uca’da çiftin kızları Leyla’yla aralarındaki büyük mutluluktan söz etti. Başarılı televizyoncu Metin Uca;”Bodrum’da aşkı buldum. Canım Seda Bakan ve çocukluğunu bildiğim sevgili eşi güzel kardeşim Ali’nin doğumundan ancak 11 ay sonra bir kez daha gördüğüm boncuk prensesleri ile nasıl bir mutluluk yaşıyoruz anlatamam. Bakışları görüyorsunuz. Kızım sağlıklı, mutlu güzel bir Türkiye’de gelecekte talihiyle, umuduyla şahane günleri yaşamasını bekleyen mutlu çocuklardan olman umudu ile” ifadelerini kullandı.
Metin Uca’nın paylaşımı binlerce beğeni ve yorum aldı. Seda Bakan ve Ali Erel’in kızları Leyla’nın Metin Uca’ya bakışları takipçilerinin gözünden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler