SPOR

CANLI

MHK Başkanı Zekeriya Alp istifa etti

MHK Başkanı Zekeriya Alp istifa ettğini açıkladı!

MHK Başkanı Zekeriya Alp istifa etti

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp, hakem hatalarının konuşulduğu haftalık toplantıda istifa ettiğini açıkladı. Alp, istifa açıklamasının ardından şunları söyledi:

"Haddini bilmeyenlerin çoğaldığını görüyorum. Atıp tutmakla bu işler olmaz. Buyurun ben de bırakıyorum. Geçmişimi istiyorlar ama geçmiş bir daha gelmeyecek. Artık MHK'de bu tip işlerden insanları uzaklaştırmak için 3 yıldır arkadaşlarımla çalışıyorduk. İnsanlar sadece bir takdir bekliyor. Türk sporunda her kademede görev aldım. Sen bana nasıl şüpheli dersin? Önce kendine bak sen! Bu istifa bir birikim. Kıvılcım bu noktaya geldi. Çok düşündüm, kimsenin haberi yoktu. Yıldırım Demirören'in de haberi yok. Kolay kolay pes etmem ama bu tip durumlarda ne yapılması gerekiyorsa onun yapılması lazımdı."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 53 yorum
güle güle fenerasyonun fenerli hakemi
yuh artık be yuh
fenerlimi harbiden çok komiksin.
istifa ya beceriksizliğin ya da hakkı yenmişliğin sonucudur. senin istifanın neyin sonucu olduğu belli değilmi de sızlanıyorsun. herkes yanlış yapabilir veya görevini iyi yapamayabilir, yanlışı ve işini iyi yapamayanları savunmanın sonucu budur. ama bjk liler kızar şimdi sana bari şampiyon yapıpta bıraksaydın derler.
bjk ye en çok zararı bjk liler vermiştir zaten.Yıldırım demirörende giderse bjk nin önü iyice açılır
bana beşiktaşın masa başında şampiyon olduğu yılı söyle gangi maçı masa başında aldık boş boş konuşma bırakın mahalle karıları gibi boş lafları
ahmet çakar gelsin
Takım
O
Av
P
Geri Dön