MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Çukur oyuncularına tepki

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Çukur dizisi oyuncularını eleştirdi. Gerekçe ise Ekrem İmamoğlu paylaşımları...

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan Çukur oyuncularına tepki

Ekrem İmamoğlu, Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarının iptali ve yenilenmesine ilişkin aldığı kararın ardından yaptığı konuşmada sanatçılar dahil herkesi 'konuşmaya' çağırması üzerine birçok ünlü isimTwitter’da #HerŞeyÇokGüzelOlacak etiketiyle mesaj paylaşmıştı.

Bu paylaşımı yapan ünlüler arasında Çukur dizisi oyuncuları da vardı. Aras Bulut İynemli, Dilan Deniz Çiçek ve Erkan Kolçak Köstendil gibi oyuncular sosyal medyadan destek mesajı yayınlamıştı.

Daha önce uluduğu video ile gündeme gelen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Çukur oyuncularını eleştirdi. Enginyurt yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

iiieieiei

"Show TV'de yayınlanan Çukur dizisini boykot ediyoruz. Bu dizinin oyuncuları, Ekrem İmamoğlu'na destek mesajları atıyor. Sanatçı, toplumun ortak paydaşıdır. Sizi sadece CHP’liler seyrettiği için, sanatçı olmadınız. Toplumun bütününe mal olmuş insanlar olarak, bir kesimi övmek yakışmadı."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Neden ?. Sizin tarafı tutsalardı yine böyle konuşur muydun ? Aklı olan olumsuz herşeye tepkisini belli eder, sizlerden izin alacak değiller....
çalınan oylar için neden sessiz kaldılar da şimdi konuşuyorlar?
@puslucam OYLARIN AKAPE TARAFINDAN ÇALINMIŞ OLDUĞU ANLAŞILDI YEĞEN . 13.000 FARK 810.000 E ÇIKTI DEMEK Kİ AKAPE MART SEÇİMLERİNDE 797.000 OY ÇALMIŞ. ANCAK AYARI TAM VEREMEMİŞ 13.001 OY DAHA ÇALMALIYMIŞ. );):):):):):):):
katılıyorum bende evde izletmiyeceğim teşekkürler
sen zaten böyle bir zihniyeyin baskıcısısın evde izletmeyecekmiş hatrımız kalır izletmezssen
ben birşey sormak istiyorum.. ekrem imamoğluna destek veren sanatçıları eleştirenler kendini sanatçı olarak lanse eden yavuz bingöl orhan gencebay ibrahim tatlıses gibi kişiler akp nin gecelerinde toplantılarında bulunurken övgüler söylerken bu tarz düşüncelere giriyorlar mı acaba..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler