Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Mia Khalifa yine sınır tanımadı! Transparan kıyafetiyle vücut hatlarını belli etti... Göğüs uçlarını kalp emojisiyle kapattı

  Sosyal medyada 27 milyonu aşkın geniş bir takipçi kitlesi bulunan Mia Khalifa yine limitleri zorlayan bir pozuyla sevenlerinin karşısına çıktı. Aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesaplarından sıklıkla cesur pozlarını paylaşan Khalifa geleneğini bozmadı ve transparan detaylı bir kıyafetle sevenlerinin karşısına çıktı.

  Mia Khalifa yine sınır tanımadı! Transparan kıyafetiyle vücut hatlarını belli etti... Göğüs uçlarını kalp emojisiyle kapattı

  Instagram hesabın yaptığı cesur paylaşımlarla adından sıklıkla söz ettiren fenomen isim Mia Khalifa sınırları zorlamaya devam ediyor. Moda Haftası için Paris’e giden Khalifa, transparan kıyafetiyle nabızları yükseltmeyi başardı. Khalifa’nın Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımı kısa sürede hayranları tarafından çok konuşuldu.

  SOSYAL MEDYADA DİKKAT ÇEKTİ

  1

  Bir duvara yaslanmış şekilde elindeki şekerlemeyi yerken çekilen pozlarını paylaşan fenomen isim kısa sürede Instagram’ın gündemine yerleşti. Lübnan asıllı fenomen isim transparan kıyafetinden görünen göğüs uçlarını örtmek için ise siyah kalp emojilerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler