Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Angela White’dan yıllar sonra gelen itiraf! Filmlerinin hiçbirini izlememiş... “Kendimi izlemeye utanıyorum”

  Yetişkin film yıldızı Angela White 1000’i aşkın sahnede yer aldıktan sonra ilginç bir itiraf imza attı. Rol aldığı filmler sayesinde birçok ödül kazanan White yıllar sonra yaptığı bir itirafta hiçbir filmini izlemediğini söyledi. Kendisini ekran karşısında görmesinden utandığını dile getiren White katıldığı podcastte, “Kendimi izlemeye utanıyorum” dedi.

  Yetişkin film yıldızı Angela White’dan yıllar sonra gelen itiraf! Filmlerinin hiçbirini izlememiş... “Kendimi izlemeye utanıyorum”

  Yetişkin film dünyasının ikonik isimlerinden biri haline gelen Angela White, kendisini ekranda izlenmenin garip duygular hissettirdiğini söyledi. 37 yaşında Avustralyalı yetişkin film yıldızı, kariyeri boyunca yer aldığı 1000’i aşkın sahneden hiçbirini izlemediğini itiraf etti.

  “GARİP BİR UTANÇ DUYGUSU”

  1

  Barstool Sports'un Only Stans podcast'ine konuşan fenomen isim, “Kendimi ekranda görmek benim için çok zorlayıcı. Kendimi izlenmeyi sevmiyorum. Garip bir utanç duygusu hissediyorum” diye konuştu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler