Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhodes sosyal medya orucunu bozdu! Süper mini spor taytıyla mest etti

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhoades kendi isteğiyle sektörden emekliye ayrıldığını açıkladıktan sonra sosyal medyada aktif hale gelmişti. Sosyal medyada 16 milyonu aşkın takipçisi bulunan Rhoades, uzun süredir paylaşım yapmadığı Instagram hesabında cesur bir pozla geri döndü. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

  Eski yetişkin film yıldızı Lana Rhodes sosyal medya orucunu bozdu! Süper mini spor taytıyla mest etti

  Bir dönemin en ünlü yetişkin film yıldızlarından biri olarak kabul edilen Lana Rhoades, psikolojik ve fiziksel nedenlerden dolayı sektörden kendi isteğiyle emekliye ayrıldığını açıklamıştı. Emekliliğin ardından babasının kimliğini gizli tutmayı tercih ettiği oğlunu doğuran ve uzun bir süre adeta inzivaya çekilen Rhoades, sosyal medyaya belirli aralıklarla mola vermeyi seçiyordu. Bir süredir Instagram’da sessizliğini koruyan Rhoades, cesur pozuyla hayranlarının karşısına çıktı.

  BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

  lana kapak1

  Sosyal medyada uzun süredir gönderi paylaşımı yapmayan ve hayranlarıyla hikaye bölümünden iletişim kuran Rhoades, bu kez siyah spor bluz ile tayt takımıyla beğeni topladı. Süper mini taytıyla bir pencerenin önünde duran Rhoades, ellerini şortuna koyarak kalçasından aşağıya doğru indirerek poz verdi.

  4

  Fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum toplamayı başardı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Gerçekten çok güzelsin” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Günden güne daha da güzelleşiyorsun” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler