Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yetişkin film yıldızı Mia Malkova geceliğiyle poz verince beğeni butonu çöktü! Hayranları yorum yağdırdı... “Bir eşe kostümlü oyun”

  Dünyaca ünlü yetişkin film yıldız Mia Malkova, Instagram hesabından yaptığı cesur paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek hayranlarının beğenisini kazanmayı başardı. Sosyal medyadan krem rengi dantel detaylı bir gecelikle çekilen pozlarını yayınlayan Malkova’nın paylaşımı hayranları tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

  Yetişkin film yıldızı Mia Malkova geceliğiyle poz verince beğeni butonu çöktü! Hayranları yorum yağdırdı... “Bir eşe kostümlü oyun”

  Sosyal medyada 11.1 milyon takipçisi bulunan Malkova, hayranlarıyla sıklıkla cesur pozlarını paylaşıyor. Çoğunlukla dekolteli kıyafetler ve iç çamaşırı takımlarıyla poz veren Malkova bu kez değişik bir kombinle sevenlerinin karşısına çıktı. Göğüs dekolteli ve dantel işlemeli bir gecelikle poz vere Malkova, sosyal medyada gündem yaratmayı başardı.

  YORUM VE BEĞENİ DURMADI

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken beyaz geceliğiyle Los Angeles’ta çekilen pozlarını yayınlayan Malkova gönderisine, “Bir eşe kostümlü oyun” notunu ekledi. Sosyal medya kullanıcılarının yorum ve beğeni yağmuruna tuttuğu gönderi kısa sürede 170 bin beğeniye ulaştı.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü sevilen ismin güzelliğini öven yorumlarda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Ne kadar muhteşem göründüğünün farkında mısın?” yazdı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Benimle evlen” yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Çarpıcı” yorumunu yaptı.

  3


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler