Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Motosikletli sapık! Yoldan geçen 4 kadını taciz etti... Kadınların gözünün içine bakarak kendisini tatmin ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı

  Tayland'ın Isaan eyaletinde en az dört kadın kurbanın önünde kendisini tatmin eden 32 yaşındaki Billy adındaki motosikletli sapık güvenlik kamerasına saniye saniye yakalandı. Güvenlik kamerasında tespit edilmesinden sonra polis her yerde onu aramaya başladı.

  Motosikletli sapık! Yoldan geçen 4 kadını taciz etti... Kadınların gözünün içine bakarak kendisini tatmin ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı

  MYNET|DIŞ HABERLER Polisler, turistlerin yoğun olduğu bir bölgede kadınları taciz eden bir motosiklet sürücüsünün peşinde. Tayland'ın Isaan eyaletinin Khon Kaen bölgesinde motosikletini sürerken sokaktan geçen kadınları hedef alan bir sapık güvenlik kamerası tarafından tespit edildi. Aranan adam, yaşadığı ahlaksız olaylardan sadece birkaç hafta önce hırsızlık suçundan tutuklanmıştı. Adı yalnızca Billy olarak açıklanan adamın pek çok suçtan arandığı ifade edildi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Aralarında bir üniversite öğrencisi , bir kadın restoran çalışanı ve 16 yaşında bir kız ile küçük kız kardeşinin de bulunduğu en az dört kadın sapık tarafından hedef alındı. Kurbanlarına önce seslenen ardından yanlarına yaklaşarak cinsel organını pantolonundan çıkartıp mastürbasyon yapan Billy kurbanların anlatımları ve güvenlik kamerasıyla polis tarafından her yerde aranıyor.

  En Çok Aranan Haberler