Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kızlarının 17 yaşındaki arkadaşına tecavüz etti! Babadan pişkin savunma: İddiaları tamamen reddediyorum

  Tayland'ın Songkhla bölgesinde yaşanan olay ülke gündeminde geniş yankı uyandırdı. İki kızının arkadaşı olan 17 yaşındaki ismi açıklanmayan kızın misafir olarak yatıya kaldığı 43 yaşındaki baba genç kıza tecavüz etti. 17 yaşındaki mağdur ertesi gün durumu polise anlatarak babayı ihbar edince gerçek ortaya çıktı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ın Songkhla bölgesinde ismi açıklanmayan 17 yaşındaki bir kız Mueang Songkhla civarındaki arkadaşlarının yazlık evine misafir olarak gitti. 17 yaşındaki kız aarkadaşlarının babası tarafından onların evinde kaldığı gece tecavüze uğradığını söyleyerek polise şikayetçi oldu. Polise verdiği ifadesinde mağdur iddia edilen cinsel saldırıların birçok kez meydana geldiği gece arkadaşlarıyla aynı odayı paylaşıyordu.

  Polis, daha sonra tutuklama emri çıkarılmasına yol açan delilleri topladı. Sanook'un haberine göre, şüpheliyi Songkhla'nın Mueang bölgesinde buluncaya kadar soruşturmalarına devam ettiler. Tutuklanan saldırgan hakkındaki suçlamaları reddettiğini söyledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler