Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ölen amcasının cansız bedenini kredi çektirmek için bankaya götürmüştü! Öncesinde alışveriş merkezi turu atmışlar... İşte güvenlik kamerası görüntüleri

  Brezilya'nın Bangu bölgesindeki bir banka şubesine vefat eden amcasıyla gelen ve 17.000 Brezilya Reali (yaklaşık 104 bin 626 TL) kredi çektirmeye çalışan Erika de Souza Vieira Nunes isimli bir kadına ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Güvenlik kamerasında Nunes'in cansız bedenini tekerlekli sandalyeye oturttuğu amcasıyla birlikte AVM turu yaptığı görüldü.

  MYNET|DIŞ HABERLER Brezilya'da vefat eden amcasının cansız bedenini bankaya getirerek kredi çektirmek isteyen bir kadın dünya basınında geniş yankı uyandırmıştı.

  1

  Cansız bedene kredi için gerekli olan belgeleri imzalatmaya çalışan kadın banka memurlarının polise haber vermesi üzerine tutuklanmıştı. Dünyada olaya ilişkin haberler devam ederken yeni görüntüler ortaya çıktı.

  3

  Daily Mail'in haberine göre , yeni görüntülerde Nunes'in amcasının cansız bedenini bankaya götürmeden kısa bir süre önce alışveriş merkezine uğradığı görüldü. İkilinin uzun bir süre boyunca AVM'de tur attığı anlar kameralara yansıdı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler