Mucize Doktor'un yayından kaldırılan fragmanı! Mucize Doktor 11. yeni bölümde şaşırtan hata!

Fox TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor'un 11. yeni bölüm fragmanındaki hata izleyenleri şaşkına çevirdi. Fragmanda, Doktor Nazlı'nın 'Tüm tümör damarlarla kaplı' demesi dikkat çekti. Bu hatanın sosyal medyada yayılması üzerine yayınlanan ilk fragman kaldırıldı. Mucize Doktor'un 11. bölümünden ise yeni bir fragman yayınlandı.

Taner Ölmez'in başarılı oyunculuğuyla dikkat çektiği, reyting rekorları kıran Mucize Doktor'un 21 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 11. yeni bölümünden yayınlanan ilk fragmanındaki hata gözlerden kaçmadı. Bir kanser hastanın MR sonuçlarını inceleyen Doktor Nazlı'nın "Tüm damarlar tümörlerle kaplı" yerine "Tüm tümörler damarlarla kaplı" demesi dizinin hayranlarını şaşırttı.

Bu hata nedeniyle Mucize Doktor'un Fox TV tarafından paylaşılan ilk fragmanı yayından kaldırıldı.

MUCİZE DOKTOR'DAN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Mucize Doktor'un 11. yeni bölümünden ise yeni bir fragman yayınlandı.

Mucize Doktor'un 21 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Ferman daha önce patolojiye gönderdiği Ali'yi cerrahi bölümüne geri alıyor. Selvi hemşirenin 'Umarım bir gün sana dokunmasına izin verebilirsin. O kadar hak ediyorsun' sözleri dikkat çekiyor. Nazlı ise deniz kenarında oturdukları sırada Ali'nin omuzuna başını yaslıyor ve ikili arasında romantik anlar yaşanıyor.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Mucize Doktor_10 (5)
Ali patolojiye alınmaktan mutsuzdur. Nazlı onu cerrahiye döndürmek için elinden geleni yapar. Ama Ferman aldığı kararın dimdik arkasında durur, Adil Hoca da başka bir şeyi amaçlayarak sessiz kalır. Bir hastanın ailesi Ali’yi ameliyatlarında isteyince beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğar. Ancak her şeyden önce, hangi bölümde çalışırsa çalışsın, Ali’nin hayatla ilgili alması gereken bir ders vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
hata aramak için uğraşmayın son yılların en güzel dizisi destek verin
harika otesi bir dizi kore ve amerika versiyonlarindan dahada iyi ilk defa harika bir is cikardik ama gercek bir doktordan dizi icin destek almalari lazim. bu dizi asla bitmesin yapimcilar arastirsin tum ulkenin kalbi persembe gunleri carpiyor saglamda reklam geliri olur senoryoyu hic bir yere bagli kalmadan kurgulasinlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler