Murat Başoğlu yeni sevgilisiyle ıssız bir yerde ev bakıyor! Komşular istemedi

3 yıl önce Bodrum’da öz yeğeniyle teknede uygunsuz şekilde yakalanıp bir skandala imza atan Murat Başoğlu’na komşuları rahat vermedi. Yeni sevgilisiyle Gölköy’de kiralık bir evde kalan Başoğlu, komşuları tarafından istenmeyince evi boşalttı.

Murat Başoğlu yeni sevgilisiyle ıssız bir yerde ev bakıyor! Komşular istemedi

Magazin tarihinde yaşanan en büyük skandalların arasında anılan Murat Başoğlu'na yeni sevgilisiyle her şeyi unutmaya çalışılıyor. 3 yıl önce Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz şekilde yakalanan Murat Başoğlu, 14 yıllık eşi Hande Bermek tarafından terk edilmişti. Yasak aşk skandalıyla hafızalardan silinmeyen Başoğlu, yıllar sonra hayatına kaldığı yerden devam etmek istese de hiçbir şey istediği gibi gitmedi.

Televizyon hayatı biten sunucu, uzun bir aradan sonra geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle alışveriş yaparken objektiflere yakalanmıştı. Bodrum tutkusuyla bilinen Başoğlu, Gölköy'de bir kiralık ev tutmuştu. Ancak komşularının kendisinden aşırı derecede rahatsız olduğunu hisseden sunucu, apar topar evi boşalttı.

Çevreden gelen tepkiler üzerine Gölköy'den kaçan Başoğlu'nun, emlakçıların kapısını çalarak daha ıssız bir yerde ev arayışına girdiği öğrenildi.

Murat Başoğlu ve yeğeni Burcu Başoğlu'nun skandal görüntüleri o dönem magazin sayfalarının manşetlerini süslemişti. İkili, haklarındaki iddiaları yalanlasa da gerçek ortaya çıkmıştı. (Uçankuş)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
ülkede çoluk çocuğa tecavüz edip öldürenler hacı hocaların taciz tecavüz ettikleri çocuklar var iken bu konunun bukadar abartılması nekadar saçmalık , koskoca insanlar kendi kararını kendi verir doğru veya yanlıs , siz önce çoluk çocuğa kadınları tecavüz edip öldürenleri durdurun .
Öz yeğeni ile aşk yaşamak normal yani hadi oradan ????????????????
senin derdin tecavüz değil hacı hoca üzerinden islama saldırmak.şahıs yeğenine sarkıntılık etmiş ona eyvallah diyorsun,ama hacı mi hoca mi olduğu belli olmayan bir gazete haberi üzerinden islama saldırıyorsun
Hadi oradan laf olsun diye konuşup hacı hocaya dil uzatıp ensest i normalleşyirmeye çalışıyorsun. Hacıta hocaya saldırınca nekadat imansız varsa like atacak hesabın o.
tamam güzel yazdında hacı hoca ne alaka solcuları da gördük
@komser393 Sn komserim sen ciklettenmi çıktın
@komser393 sabah sabah yine yanlış hap attın herhalde.sizin dünyanıza tüküreyim.içine düştüğünüz kokuşmuş hayatın nesini savunacaksınız.kimin eli kimin şeyinde belli değil.birileri üzerinden islama müslümanlara saldırırken kendi iğrençliğinizi,pisliğinizi örteceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz.kendi pisliğinizde boğulmanız dileğiyle...
e ne ekersen onu biçersin
Dünyanın insana dar gelmesi...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler