MAGAZİN

Müsilaj seferberliğine ünlülerden destek

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un katılımıyla, Marmara Denizi'ne kıyısı olan 7 ili kapsayan Büyük Deniz Temizliği Seferberliği, Caddebostan Sahili'nden başlatılıyor. Çalışmalara ayrıca ünlü isimlerde destek veriyor. Sanatçılar Pınar Altuğ ve Hakan Ural Caddebostan'da gerçekleştirilecek tören öncesinde açıklamalarda bulundu.

Müsilaj seferberliğine ünlülerden destek

Pınar Altuğ, "Üstesinden gelebileceğimizi düşünüyorum. Tamamen yok edemeyeceğiz ama artmasını engellemek, birazcık baskılamak mümkün olacak. Denizler hepimizin. Doğa hepimizin. Ona saygı göstermek durumundayız. Biz sadece kullanıp gitmeyeceğiz, bizim arkamızdan da nesiller geliyor" dedi.

Hakan Ural ise "Ben uzun yıllardır böyle bir şeye ilk defa rastlıyorum. Ama yine bireysel insan ihlalinden kaynaklanan bir durum. İnşallah toplumsal duyarlılık, devletimizin de önderliğinde bunun da üstesinden geleceğiz." diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
hakan uralı gordum orada, unluler yazmıssınızda o nasıl unlu neyıyle ,yıllar once eskı esı sıbel canın kasetı cıktıktan sonra tvde aglayarak unlu olmustu,sımdılerde ne yapar bılmem ama boş ve vasıfsız bırı, ama ıyı bır yanasma...
Laf ebeliginden başka bile degil lafla peynır gemisi yürümez efendiler icraat öneli olan
aziz nesnin kitaplarını yılar önce okumuştum tam mizahlıgız hep gülük hesadla yaşarsak olacagımız bu tabiat ana milyonlarca yıl hiç sorun cıkarmamış bize gel görkü ac gözlü insan oğlu 70 yılda bitirmişiz hayatımızı kıyamet derlerya işte onun mimarıyız ormanlar hep yakmışız acımadan ne bulduysak atmışız denizlere bütün pisliyimizi salmışız deniz neredeydi o gösteriş sevdalısı sanatcıyız diye gecinenler koranayla yaşanırda susuz ac yaşanmaz bun hesabını salim kafayla düşünelim gösterişle deyil
Geri Dön