Mynet Pro'luların yaşayacağı ayrıcalıklar! Mynet Pro & fizy Premium Kampanyası!

Mynet’in kullanıcılarına sunduğu Pro Yıllık Paket’i Kasım ayında alanları bir sürpriz bekliyor! Pro Paket sizi kesintisiz bir okuma deneyimi ve çeşitli faydalar ile buluştururken e-mail aboneliklerini devam ettiriyor. Mynet Pro & fizy Eğlence Kampanyası’nda yok yok! Mynet Pro Yıllık Paket ile10GB Mynet e-mail kullanım alanı ve fizy müzik, oyun bir arada! Bu paketin sağladığı özel ayrıcalıkları yazımızda bulabilirsiniz.

Mynet Pro'luların yaşayacağı ayrıcalıklar! Mynet Pro & fizy Premium Kampanyası!

Paket detaylarından özetle bahsedecek olursak;Mynet Pro paketini alanlar, sponsorlu içerikler dışında reklamların yer almadığı Mynet kullanıcısı olmanın ayrıcalığını yaşıyor. Mynet Pro, 10GB'a kadar e-posta ve dosya saklama alanı, 3 ay ücretsiz fizy Premium aboneliği ve reklamsız olmasının yanı sıra başka ayrıcalıkları da beraberinde getiriyor. Pro'nun sağladığı ayrıcalıklar eğitim, alışveriş kampanyaları ve Mynet oyun alanında karşımıza çıkıyor. Mynet Pro & fizy Premium Kampanyası 30 Kasım’a kadar geçerlidir.

Mynet Pro'lu olanların asla kaçırmak istemeyeceği ayrıcalıklar!

Reklamsız deneyim

Paketlerimizi satın alarak yararlanabileceğiniz bu özellik ile servislerimizi doğal reklamlar ve sponsorlu içerikler harici reklamların yer almadığı Mynet.com’u kesintisiz bir şekilde reklamlar ile bölünmeden kullanabilirsiniz.

Saklama alanı:
10GB depolama alanıyla e-postalarınızı ve dosyalarınızı saklayabilme imkanı bulabilirsiniz.

Oyun şans kutusu:
Milyonlarca Puan, Paketler ve Odaların bulunduğu, Mynet Oyun’da Oyun Süper Paketi, Platinum Paket, VIP Oda kazanma fırsatı, Mega Oda kazanma fırsatının olduğu, aylık 4,99 TL değerinde olup Mini ya da Pro paket satın aldığınızda ise ücret ödemeden, hediye olarak yararlanabileceğiniz servistir. Bu kutu ile karşınıza çıkan imkanlar şöyle; her kutuda kesin kazanma fırsatı, satın alınan ürün miktarı kadar limitsiz kutu açma fırsatı, büyük ödülü (1 yıllık VIP Oda Paketi) kazanma fırsatı, en az 2500, en fazla 1.000.000 Puan kazanma fırsatı, süper Paket kazanma fırsatı, platinum Paket kazanma fırsatı, VIP Oda kazanma fırsatı ve Mega Oda kazanma fırsatı yakalarsınız.

Oyun Süper paketi:
Mini ya da Pro paket satın aldığınızda ise ücret ödemeden, hediye olarak yararlanabilirsiniz. Oyun süper paketi ile karşınıza çıkan imkanları şu şekilde sıralayabiliriz; 2 kat fazla puan kazanma, yıldızlı rumuz seçme, mavi renkte rumuz, kendi fotoğrafını yükleme, lobi ve oyun içi sohbet, lobi listelemelerinde ayrıcalıklı görünüm, masa görünümünde avatarındaki "kral tacı" ile görünüm, dolu oyun odalarına giriş, arkadaş listesi oluşturma, özel ıstaka seçimi ile oyunlarda ıstaka rengi belirleme gibi fırsatları yakalarsınız.

Vidobu paketi:
Yeteneklerinizi geliştirmek istediğiniz konuda sıfırdan başlayarak ileri düzeye kadar video anlatımlarıyla uzmanlardan eğitim alabileceğiniz yaklaşık 12.000 videonun bulunduğu platformdur. Kişisel gelişim, mesleki gelişim, fotoğrafçılık, video düzenleme, grafik tasarımı vb. gibi alanlarda binlerce video izleyebilirsiniz. 3 aylık değeri 120 TL olan Vidobu eğitim paketini Mynet Pro yıllık paket ile 3 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Kısa süreli bu indirim fırsatını kaçırmayın, Mynet Pro’lu olmanın ayrıcalığını yaşayın!

Mini ve Pro Paket kıyaslaması yaptığımız zaman Pro Paket almanın daha ayrıcalıklı olduğunu söyleyebiliriz!

ieaiea

Kaydımı nasıl oluşturabilirim ve paket ücretini nasıl ödeyebilirim?

Mynet.com web sitemizden veya mobil uygulamalar üzerinden üyelik kaydınızı oluşturup veya var olan üyeliğiniz ile giriş yaparak Mini ve Pro Paketleri’nden dilediğinizi seçerek eposta hesabınızı oluşturabilirsiniz. Webden yapacağınız satın almalarda kredi kartınız ile aylık ya da yıllık paket ücretlerini ödeyebilir, EFT/Havale ile de yıllık paket satın alabilirsiniz.

Mynet paketlerini alan mail hizmetinden faydalanmaya devam ediyor!

Mynet üyelik hizmeti, Mynet e-mail servisinden bağımsız olan ücretsiz bir hizmet. Mini veya Pro Paket satın aldığınız durumda e-postanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Dondurulan hesabınızı satın alma yapmak suretiyle aktive edip kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kendinize en uygun paketi seçmek ve paket satın almak için TIKLAYIN!


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
mynetinde parası bittii nerden ne koparırsam anlayışı geldiyse geçmiş olsun
Hesabımı bu gece kapatıyorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler