MAGAZİN

Neslihan Doğrusöz ilk kez konuştu! '5 yaşımda...'

Neslihan Doğrusöz ilk kez konuştu! '5 yaşımda...'

İşte Benim Stilim yarışmacılarından biri olan ve şu sıralar cinsiyet geçiş süreci Neslihan Doğrusöz ilk kez konuştu. Doğrusöz açıklamasında "Erkek olduğumu çocukken anladım" dedi.

İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız Neslihan Doğrusöz, son günlerin en çok konuşulan ismi. Cinsiyet geçiş sürecinde olduğu bilinen Neslihan, sakal ektirdiğini açıklamıştı.

Neslihan Doğrusöz, daha sonra adını Doruk Doğrusöz olarak değiştirdiğini açıklamıştı. Neslihan Doğrusöz son olarak da GZone'a verdiği röportajla gündeme geldi. Doğrusöz açıklamasında "Erkek olduğumu çocukken anladım. 5 yaşımda dedemin tıraş takımları ile oynar, yüzüme köpük sürerdim. Ben yarışma dönemimde bile maskülen bir tarza sahiptim biliyorsunuz. Abiyelerimin, eteklerimin altına bile boxer giyiyordum" dedi.

Capture

BÜŞRA EYEN: ZORLU BİR SÜREÇTEN GEÇTİK

2018 Bikini Fitness Şampiyonu olan sevgilisi Büşra Eyen, “Zorlu bir süreçten geçtik. Kötü enerjilerinizi kendinize saklayın. İyi ki hayatıma Doruk girdi. Her anında başucunda olacağım. Ruhumuz güzel bizim” yorumunu yaptı.

5d68a861ae298b5a154892b3


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
rtuk seninde senin stilinede.....
BU NE YAA ERKEK OLAN KADINA DÖNÜYOR KADIN OLAN ERKEĞE ya bşilader istediğin kadar sakalda ektir bilmemne yap sen halen kadınsızn kadın hormonu taşıyon herşeyinle kadınsın ya sadece duygularla kendini öyle zannetmişsin
bide bunlar çıktı nerden anladın cocukken alttaraf ne olacak
Geri Dön