Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Nijerya'daki manzara sosyal medyada gündem oldu! Ülkeden kaçmak isteyenlerin önlerine gelen ilk turiste evlenme teklifi ettiği iddia edildi

  Nijerya dünya sıralamasında en çok enflasyona sahip ülkelerden biri olarak kabul ediliyor. Güncel kurla 1 Nijerya Nairası 0,020 Türk Lirası'na ve 0,00064 ABD Doları'na eşitken ülkede yaşayanların Avrupa ve Amerika'ya kaçmak için önlerine gelen ilk turiste evlenme teklifi ettiği iddia edildi.

  'Gazeteavrupa' isimli bir Instagram hesabından yapılan paylaşımda Nijerya'dan kaçmak isteyen erkeklerin buldukları ilk turiste evlenme teklifi ettikleri iddia edildi. Görüntülerde dizlerinin üzerine çökerek evlilik teklifinde bulunan Nijeryalı erkeklerin yer aldığı anlar görüldü.

  1

  Nijeryalı erkekler ve yabancı kadınların evliliklerindeki artış nedeniyle sahte evlilikleri önlemek adına Nijerya polisine gerçekçi bir evlilik görmediğinde duruma müdahale etme yetkisi verildi.

  3

  Görüntüler sosyal medyada gündem yaratırken kullanıcılar o anları yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İlk görüşte vatandaşlık" yorumunu ekledi.

  2

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Bu bana bir yerden tanıdık geliyor" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler