Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dünyaca ünlü fenomen Türkiye'de pazara gitti! O anlar sosyal medyanın gündemine yerleşti

  TikTok'ta 500 binden fazla takipçisi bulunan Millie isimli fenomen Türkiye'de pazara gittiği anları paylaştı. Pazardan sebze ve meyve alışverişi yapan fenomen ismin tezgahlar arasında yürüdüğü anlarda çekilen görüntüler sosyal medyada gündem yarattı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü viral olan görüntülere yorum yapmayı ihmal etmedi.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla yarım milyonu aşkın takipçiye ulaşan Millie isimli fenomen Türkiye'de pazara giderek alışveriş yaptığı anları paylaştı. Fenomen ismin "Türkiye, pazar" notuyla yaptığı paylaşım kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  7

  Meyveleri koklayan ve tek tek elleriyle seçerek poşetine dolduran fenomen ismin pazar paylaşımı sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları görüntüleri estetik bulduğunu dile getirirken bazıları ise tamamen kurgusal ve pazar kültürünü yansıtmadığını söyledi.

  kapak2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kalabalık bir saatine denk gelmeye ne dersiniz?" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Böyle alışveriş yapılır mı? Hepsini tek torbaya mı koydu?" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten görmek istediğimiz manzaralar" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler