MAGAZİN

Nursel Köse: Transeksüel birini oynamak istiyorum

'Paramparça' dizisinde hayat verdiği 'Neriman' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Nursel Köse , Emre Saygı'nın Facebook'dan canlı yayınlanan Türkiye'nin ilk interaktif Talk Show programı 'Hadi Be'nin konuğu oldu.

Nursel Köse: Transeksüel birini oynamak istiyorum

Gelecek projelerde transeksüel bir karaktere hayat vermek istediğini ifade eden Nursel Köse, "Transeksüel bir karakteri oynamayı çok istiyorum. Sesim zaten buna yatkın ve farklı rolleri oynamak istiyorum. Almanya'da yaşarken bir kişi beni yabancı zannederek yanıma gelip kahve ısmarlamak istedi. O an çok sinirlendim ve sesimi değiştirerek ona transeksüel numarası yaptım. Arkasına bile bakmadan kaçtı yanımdan" dedi.
"İLGİNÇ BİRİSİYİM"

-
'Paramparça' dizisinde canlandırdığı 'Neriman' karakteriyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu, bugüne kadar yaşadıklarını kaleme aldığı kitabı 'Soytarı Özgürlüğü' hakkında, "Hayatımda anlatılacak çok olay vardı. Ayrıca insanlar beni çok merak ediyor. Ben de zaten ilginç bir insanım ve her şey bu kitapta bir araya geldi" şeklinde konuştu.
"EVLİLİKLER 10 YILLIK OLMALI"

-
'Evliliğe nasıl bakıyorsunuz?' sorusuna Köse, "Bana göre evlilik 10 yıllık imzalarla olmalı ve 10 yılda bir yenilenmeli. Ömür boyu nikah deftereni imzalamak bana yalan geliyor. Bir ömür boyu söz vermek sahte bir durum" yanıtını verdi.

Uzun yıllar Almanya'da yaşayan Köse, "Almanları güldürmeyi başardım. Almanya'da ve o dili konuşan ülkelerde 10 yıl stand-up yaptık ve ilk yabancı kadınlar kabaresi olarak Almanya tarihine geçtim" ifadelerini kullandı.

Asya sporlarına çok meraklı olduğunu söyleyen Nursel Köse, "Küçük yaşlarımda karate yapmıştım ama şimdi 5 tibet yapıyorum" dedi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler