Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Okulda 'devlet onaylı' bekaret testi skandalı! Yaşları 14 ila 18 arasında değişen kızlara bekaret testi yapıldığı iddia edildi...

  Türkmenistan'da bir okulda yaşları 14 ile 18 arasında değişen kız öğrencilerin 'ahlaklarını değerlendirmek' için bekaret testine tabi tutulduğunun iddia edilmesi ülkede tepkilere neden oldu. Testin 'devlet onaylı' olduğunu söylenerek kız öğrencilere uygulanmasının ardından öğrencilerin test sonucuna göre bakire olmaması durumunda ise kimliklerinin açık bir şekilde paylaşıldığı söylendi.

  MYNET-DIŞ HABERLER Türkmenistan'da bir okulda yaşları 14 ile 18 arasında değişen kız öğrencilerin zorla bekaret testine sokulması öfkelere neden oldu. Ebeveynler yerel basına, okulda yapılan bu uygulama nedeniyle duruma tepki gösterdi.

  İsimsiz olarak yerel medyaya konuşan bir eğitim yetkilisi, "9. ve 11. sınıf aralığındaki kız öğrenciler jinekolojik muayeneye tabi tutuluyor. Denetim sırasında cinsel ilişkiye giren kız çocukları tespit ediliyor ve listeleri paylaşılıyor" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler