Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Önce uyardı sonra izin verdiler! "Jurassic World 4" Tayland, Malta ve İngiltere'de çekilecek... 'Doğal çevreye zarar vermeyin"

  Universal Pictures'ın “ Jurassic World 4" filminin müjdesinin verilmesinden sonra çekim yerleri de belli oldu. Filmin çekimleri doğal çevreye zarar vermemesi konusunda uyarıldıktan sonra Tayland'taki mekanların yanında Malta ve İngiltere'de yapılacak. Filmin 2 Temmuz 2025 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

  Önce uyardı sonra izin verdiler! "Jurassic World 4" Tayland, Malta ve İngiltere'de çekilecek... 'Doğal çevreye zarar vermeyin"

  MYNET|DIŞ HABERLER "Jurassic Park" serisi, 1993 yılında aynı adı taşıyan Spielberg'in yönettiği filmle başladı ve 1997 ve 2001'de iki film daha ortaya çıktı. Aynı zamanda 2015'te üç filmlik "Jurassic World" serisinin de ortaya çıkmasına yol açtı. Yapımcılığını Steven Spielberg, Frank Marshall ve Patrick Crowley'nin üstlendiği serinin dördüncü filminde Gareth Edwards'ın yönettiği filmde Scarlett Johansson , Jonathan Bailey, Manuel Garcia-Rulfo, Mahershala Ali , Rupert Friend, Luna Blaise ve David Iacono'nun rol alması bekleniyor.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Senaryosu David Koepp'e ait olan yeni film üç yetişkin ve üç gencin adada mahsur kalmasının ardından yeni bir Jura dönemi başlatan tamamen yeni bir film olaran tanımlanıyor. Variery'in haberine göre, Tayland Doğal Kaynaklar ve Çevre Bakanı Phhatcharavat Wongsuwan, Tayland'ın çekime ev sahipliği yapmaktan onur duyduğunu söyledi ancak çekimler sırasında doğal kaynakları ve çevreyi etkilememeleri konusunda uyarılarda bulunduğunu dile getirdi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler