MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Oryantal Tanyeli son hali... Ülkeye dönüp, maneviyata yöneldi

Bir dönem sahnelerin vazgeçilmez dansçılarından olan oryantal Tanyeli uzun süredir gözlerden uzak yaşıyor. Tanyeli, Armağan Çağlayan'a konuk olarak Türkiye'ye dönüş kararı aldığını açıkladı. Maneviyata yönelen oryantal bu konuda da şaşırtan sözler söyledi.

Oryantal Tanyeli son hali... Ülkeye dönüp, maneviyata yöneldi

Bir döneme damga vuran oryantal Tanyeli, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına katıldı. Uzun süredir gözlerden uzak olan ve Türkiye'yi terk ederek kendine yeni bir dünya kuran Tanyeli sorulara açık açık yanıt verdi.

MANEVİYATA YÖNELDİ

Tanyeli, Çağlayan'ın açıklaması sonrası Mevlevi bir hayata kaydığını söyleyerek "Orada huzur buldum sabah kalkıp dualarımı yapıyorum, güçlü oluyorum. Ruhen kendimi çok huzurlu hissediyorum. Yanlış anlama kapanma değil, içimden gelirse kendim için onu da yaparım" dedi.

Armağan Çağlayan, Tanyeli'ye neden Türkiye'yi terk ettiğini sordu. Çocuğu doğduğunda 14 yaşında olduğunu söyleyen Tanyeli, çocukları için yurt dışına taşındığını ifade etti.

ghjggkg

TANYELİ ÇOCUKLARI İÇİN GİTMİŞ

Tanyeli açıklamasında "Çocuklarımın yurt dışında Tanyeli'nin adı altında değil kendi hayatlarını yaşasınlar diye gittim. Eğitimleri orada ve burada yaptığım mesleğin eksisi de oluyordu. 2 oğlumu buna dahil etmek istemedim" dedi.

gfhf

Tanyeli 14 yaşında hamile kaldığını ve paraya mecbur kaldığı için oryantal olduğunu da itiraf etti.

04d9e368452de1bc9ca2e22199f6b6eb_840

YENİDEN TÜRKİYE KARARI

Avustralya'nın 'uzak gurbet' olduğunu söyleyen Tanyeli "Gitmek gelmek mesele. Orada sıfırsın ve çok stres. Kolay olmadı orada da büyük bir savaştan çıktım" dedi. Tanyeli Türkiye'ye de yeniden döndüğünü bir ayağının burada olduğunu söyledi.

SİMİT FİYATINI DUYUNCA ŞOKE OLDU

Tanyeli açıklamasında Türkiye'yi değişmiş bulduğunu söyleyerek "Çok pahalı buldum, ev fiyatlarına filan baktım ve inanamadım. Ekonomik olarak pahalı buldum. Sonra turist çok herhalde para bırakıyorlar ülkemize. Havaalanında bir simite 45 TL denince şok geçirdim. Almadım Boğaz'da yedim sonra" dedi.

Tanyeli çocukların babalarıyla ilgili sorulara ise yanıt vermeyerek "Hiç girmeyelim o konulara" dedi.


Vitrin

En Çok Aranan Haberler