SPOR

CANLI

'Oyuncularım küsmeyerek çalıştılar'

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Eskişehirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

'Oyuncularım küsmeyerek çalıştılar'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Genç teknik adam şunları söyledi:

"Öncelikle ülkemizin ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

Her zaman bütün takım olarak hazırız. Bugün böyle ciddi bir maçta bunu görmüş olmak beni ayrıca sevindirdi. İnşallah sezon sonuna kadar aynı şekilde devam ederiz.

Bütün oyuncularımızın hazır olduğunu görmek beni çok sevindirdi. Hiçbir zaman küsmeyerek çalıştılar. Tebrik ediyorum. Ben bütün oyuncularımı inanarak kadroya davet ettim. Hepsine inancım, güvenim, sevgim sonsuz.

[Maçtan kareler-![Galatasaray - Eskişehirspor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2124781/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-eskisehirspor-macindan-kareler-2015-2016-155239-myspor)

4-0'lık bir sonuçla ayrıldığımız için mutluyuz. Şimdi önümüzde bir Benfica maçı var. O maçtan da iyi bir sonuçla dönmek için çalışacağız.

Jem göze görünmez ama ihtiyacınız olduğu anda o oradadır. Jem forma şansı bulamamıştı. Bugün fırsat buldu. Bizim için isim önemli değil. Jem sürekli oyunun içindedir. Onu ilk 17 yaşında izlediğimde de böyleydi. Bu tür oyunculara her zaman ihtiyaç olur.

Bu maç Emre'yi tekrar morallendirmek için iyi bir fırsat oldu. O da sağ olsun iyi bir maç çıkardı."

İsmail Kartal'ın hakem isyanı

Kartal, "Maça iyi hazırlanmıştık. Birkaç haftadır iyi mücadele ediyor ama bir türlü istediğimiz puanları alamıyoruz. Dakika 10'dan 40'a kadar fena değildik. Sonra hakemin verdiği kararlar devreye girdi. Sonuçta bizim gibi takımların gücü belli, yapacak bir şey kalmıyor. İlk devrede skor 3-0 olunca 2. yarı her şeye yeniden başlamamız gerektiğini düşündük. Galatasaray da fazla atak yapmadı. Artık sonuna kadar mücadele edeceğiz. Özgüven kazanmamız için bir an evvel 3 puan almamız gerek" dedi.

Emre Çolak: İkinci yarı durulduk

"Oyun iyiydi takımımız iyiydi ve güzel bir galibiyet oldu. Taraftarlarımız da teşekkür ederiz. İlk yarı çok iyi paslaşmalar yapıp golleri bulduk. İkinci yarı gollerin rahatlığıyla durulduk. Benfica maçına galibiyet için gideceğiz, zor olacak ama inşallah galibiyetle döneriz.."

Semih Kaya: Bugün herkes özveriliydi

"Gerçekten maça iyi hazırlanmıştık. Geçen hafta bir derbi vardı. Onda galibiyeti hak etmiştik ama beraberlik almıştık. Sağlık olsun.

Bugün herkes özveriliydi. Oynayan arkadaşlarımız az süre alanlar. Bunun da bilincindeydik. Hocamız maç eksiğimizi kapatmak için bize fırsat verdi. Biz de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirdik.

Elimden gelenin en iyisini her zaman yapacağım. Ortada bir forma var. O formanın da bundan önceki dört sezonda sahibi bendim. Chedjou ve Hakan Abi en iyi şekilde taşıyorlar bu formayı. Şans bize geldiğinde biz de en iyi şekilde taşıyacağız."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler