SPOR

CANLI

Podolski'ye tepki hazırlığı

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile aynı grupta yer alan Astana'nın taraftarı, Podolski'ye ıslıklı protesto yapmaya hazırlanıyor.

Podolski'ye tepki hazırlığı

Şampiyonlar Ligi C Grubu’nda Galatasaray’ın rakipleri arasında yer alan Kazakistan ekibi Astana’da taraftarlar, Alman yıldız Lukas Podolski’ye ıslıklı protesto hazırlığında…
Astana başkanı Kaisar Bekenov, takımının, Borat filmiyle tanınan Kazakistan’ın yurt dışındaki imajını düzeltmek için önemli bir görev üstlendiğini söylerken, Podolski’nin attığı ‘Tweet’in sıkıntısını yaşadıklarını belirtti.

PROTESTO EDECEKLER

Astana taraftarının da İngiltere-ABD ortak yapımı olan, Kazakistan’ı anlatan ancak pek çok Kazak tarafından nefret edilen Borat filmini kullanarak ‘Tweet’ atan Podolski’yi, 30 Eylül tarihinde Kazakistan’da oynanacak maçta ıslıklayarak protesto edeceği öğrenildi.
Hatırlanacağı üzere Podolski, Şampiyonlar Ligi kura çekiminin ardından Borat filminin afişini paylaşmış ve ‘Sabırsızlanıyorum’ diye yazdı. Kazakistan’da tepki ile karşılanan bu ‘Tweet’ sonrası özür mesajı atan Alman yıldızın, Astana taraftarının gönlünü alamadığı ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler