Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Psikolog Ayşe Özyürek'in paylaşımı kısa sürede viral oldu! 'Elma' üzerinden anlattı... "Bir daha yapmayacağım diyorsa..."

  Psikolog Ayşe Özyürek Instagram hesabından ikili ilişkilere dair yaptığı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bir takipçisinin 'Partnerim aynı şeyleri yapıp bir daha yapmayacağını söylüyor ama yine aynı şeyleri yaşıyoruz. Nasıl davranmalıyım?' sorusunu cevaplandıran Özyürek'in paylaşımı kısa sürede viral oldu.

  Psikolog Ayşe Özyürek'in paylaşımı kısa sürede viral oldu! 'Elma' üzerinden anlattı... "Bir daha yapmayacağım diyorsa..."

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla 50 bini aşan bir takipçi kitlesine ulaşan Psikolog Ayşe Özyürek son gönderisinde ikili ilişkileri ele aldı.

  Partnerinin yapmayacağına dair söz vermesine rağmen aynı davranışı tekrarlamaya devam ettiğini söyleyen bir kişinin sorusuna cevap veren Özyürek 'elma' örneği üzerinden durumu değerlendirdi.

  kapak2

  Paylaşımına, "Bana inanmanı istiyorum, bir daha olmayacak vb. cümleleri ilişkinizde fazlaca duyuyorsanız lütfen dinleyin" notunu ekleyen Özyürek'in gönderisi takipçilerinden tam not almayı başardı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler