Reina katliamının görüntüleri ilk kez yayınlandı

Reina'da yapılan katliamın 'mekanın içinde yaşanan o anki görüntüleri' ilk kez ortaya çıktı...

39 kişinin hayatını kaybettiği Reina katliamının görüntüleri ilk kez Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber Bülteni'nde yayınlandı.

Gazeteci İsmail Saymaz'ın ele geçirdiği görüntülerde terörist Abdülgadir Masharipov'un, 'flashbang'i kullanacağı sırada içerideki bir kişi tarafından yapılan tekmeli müdahale sonucu elinde patladığı görülüyor.

10 saniye kadar sersemleyen saldırgan, kendine gelince hemen dışarı çıkıyor.

Polis ekiplerinin durdurduğu terörist, elindeki kanamayı gösterip yaralanan Reina müşterilerinden biri olduğu yalanıyla olay yerinden uzaklaşıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
10 saniyelik bir görüntü çevir çevir izle. birsürü güvenlik kamerasından dakikalarca süren katliam görüntüsünden bir cımbızlama yapılmış. uluslar arası basında oradan kurtulanların ifadelerinde katilin tek olmadığı yönünde açıklamalar vardı. İlginç. Bu zamana kadar bu görüntülerin saklanıp böle cımbızlanıp verilmesi tuhaf. Neyse düşünmiyim fazla sonra kalkar kafasında beyin taşıyanla elinde silah tutan arasında fark yoktur derler duman oluruz. Padişahım çok yaşa.
@beyinbedava_2017 tabi canım ya. hatta devlet yaptırmıştır he. başkanlıklada bağlantısı vardır hatta. hatta polis bilerek yakalamamıştır. Çok film izliyosunuz çok. terörist beyinliler
@beyinbedava_2017 senin bu hayatta mutlu olabilmen için yapman gereken tekşey :-) yorum yapmayı bırak itaat et rahat et :-)
Polislerimizin tek hatası,reinaya geldiklerinde herkesin elini kolunu sallayarak gitmelerine göz yummaları. Geniş bi çember oluşturup Herkesi içeride tutucaklardı.Yaralıları polis gözetiminde ambulansa bindirip hastanelere götürüceklerdi.Herkesin ifadesini kimliklerini sorgulamaları lazımdı.Saldırgan gayet rahat geldi katletti ve polislerin gözü önünde sallana sallana gitti.
İşin içinde ki asıl ibneliği bulması lazım polisin.. Yoksa öyle ağzını kırdık burnuna makyaj yaptıkla olacak iş değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler