Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir? Rüyada altın bilezik almak, bozdurmak ne demek?

  Rüyada altın bilezik görmek rüyayı gören kişinin kadın veya erkek olmasına göre yorumlanır. Rüyadaki diğer simgeler de anlamı değiştirebilir. Olumlu yorumların daha çok olduğunu bu rüyada, altın bilezik kolda görüldüğünde iş hayatındaki projelerin olumsuz sonuçlanması durumunda sıkıntı yaşanacağını dalalet eder. Rüyada bileziği kolundan çıkarmak ise kendine çok kızacağı bir hata yapacağını anlatır. Rüyada altın bilezik bozdurmak ise yorulmadan artacak maddi gücü simgeler.

  Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir? Rüyada altın bilezik almak, bozdurmak ne demek?

  İçindekiler

  • RÜYADA ALTIN BİLEZİK GÖRMEK NE DEMEKTİR?

  Rüya yorumcuları; rüyada altın bilezik görmenin gören kişi kadın ise olumlu, erkek ise olumsuz olacağı şeklinde tabir etmişlerdir. Aynı zamanda altın bilezik görmenin farklı durumlarda olması ile yorum değişebiliyor ve olumlu ya da olumsuz olabiliyor. Mesela altın bilezik takmak iyi olaylara işaret ederken altın bileziğin kırıldığını görülmesi kötü olaylara delalet eder. Bunlarla birlikte rüyada altın bilezik almak, altın bilezik bulmak, altın bilezik takmak, altın bilezik vermek, altın bileziği kolunda görmek, altın bileziğin çalındığını görmek ve başkasının altın bilezik takması, birine vermesi ve buna benzer altın bilezik ile ilgili olarak görülen rüyaların tabirlerini konu başlıklarına göre sayfamızda bulabilirsiniz.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK GÖRMEK NE DEMEKTİR?

  Rüyada altın bilezik görmek, estetiğe, zarafete ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında altın bilezik gören bir hanımefendi, bakımına önem veren, giyinmeyi ve takınmayı çok seven, bu sayede de her gittiği ortamda parıldayan bir güzellik ile tüm gözleri üzerine çeken kişi olarak ifade edilir. Rüya sahibi, uyandığında bile eşine güzel görünmek için hemen aklanıp paklanıp, süslenir. Bir kadın rüyasında altın bilezik görürse eğer bu onun kendisine duyduğu sevgiye ve saygıya delalet eder.

  Rüyada altın bilezik görmek erkek için aynı şekilde yani hayırlı olarak ifade edilmez. Rüya sahibi için sıkıntı ve ağırlık anlamına gelir. Kişinin içine düşeceği güçlük olarak tabir edilir.

  Rüyada bilezik görülmesi; eğer rüyayı gören bekâr kadın ise evleneceğine, eğer rüyayı gören erkek ise keder ve üzüntüye maruz kalacağına yorumlanır.

  Bir kimsenin rüyasında bilezik görmesi; beş şekilde tabir edilir. Bunlar da: Boş olmak, hikmet, hile, keder, evlat ve arkadaş.

  Rüyada altın bilezik görmek, yakın çevreyi temsil eder. Eğer rüya sahibi bileziği beğeniyorsa olumsuz, beğenmiyorsa olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Bu rüya eskilerde kalan bir ilişkinin yeniden gündeme geleceğinin de habercisidir.

  Rüyada Bileziği Kolda Görmek

  Rüyada bileziği kolda görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalar, ortaya konacak projeler ve gerçekleştirilecek işlerin nasıl sonuçlanacağı ve başarılı olup olamayacağı hakkında bir merak duymaya ve olumsuz bir sonuç ile zararlı çıkılması halinde çok büyük bir sıkıntı yaşamaya tabir edilir.

  Rüyada Bileziği Kolundan Çıkarmak

  Rüyada bileziği kolundan çıkarmak, rüya sahibinin, yapacağı çok büyük bir hata yüzünden çok sevdiği ve değer verdiği eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok kötü bir şekilde küseceklerine ve rüyayı gören kişinin, bu konu hakkında kendi kendisine çok kızacağına işaret edilir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK ALMAK

  Altın bilezik almak bayanlar için daha güzel görüneceklerine, eşlerine gösterdikleri ilginin karşılığını alacaklarına ve bol seyahat edecekleri bir döneme gireceklerini işaret eder. Genç kimseler için eğitimlerini en iyi şekilde bitirip, mesleklerini icra edebilecekleri güzel iş fırsatlarının kapıda olduğunu müjdeler. Bekarlar için yeni bir sevda anlamına da gelen rüya, kişinin hem gönlüne hem de aklına hitap eden bir eş adayıyla tanışarak dünya evine girme hazırlıkları yapacağını bildirir. Gümüş bilezik almak duyulacak güzel sözlere, iltifatlara, dış görünüş açısından herkesi etkileyecek duruma gelmeye yorumlanır.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK BULDUĞUNU GÖRMEK

  Altın bilezik bulmak bir tanıdık vasıtası ile meslek sahibi olmak, görücü usulü evlilik yapmak veya çocuklarını evlendirmek demektir. Maddi durumun aniden düzeleceğini ve hiç beklenmedik fırsatlar elde eden rüya sahibinin zenginleşeceğini delalet eder. Farklı yorumları olan rüya bir sıkıntının da habercisi olarak görülebilir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK BOZDURMAK

  Rüyada bilezik bozdurmak, zahmetsiz, yorulmadan elde edilecek para veya ganimete yorulurken, miras kalan bir tarla veya arsanın değer kazanarak kişinin maddi gücüne önemli katkılarda bulunacağına alamettir. Aynı zamanda yoksulluktan kurtulmak, işsizler için iş bulmak ve maddi durumunu eskisine oranla daha iyi hale getirmek manasındadır. Mevki atlamak veya vazifelendirilmek demek olan rüya, kısmetli bir döneme girildiğine de haber verir. Hatalardan dönmek, yanlışları düzeltmek için fırsat elde etmek, geçmişten alınan derslerle daha iyi bir hayata kavuşmak şeklinde de yorumlanır. Gümüş bilezik bozdurmak ise, bir kavga veya tartışmada ağızdan çıkacak kötü cümlelere, sevilen bir kimsenin gönlünü kırmaya ve sonrasında af dilemeye delalet eder. Evlilik hazırlıkları yapanlar içinse borçlanarak düğün yapacaklarına yorumlanır.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK TAKMAK, TAKTIĞINI GÖRMEK

  Rüyada altın bilezik takmak, rüyayı gören kişinin, gönül ilişkisi yaşadığı sevgilisinin çok sadık bir insan olduğuna ve bu yüzden ne olursa olsun sevgilisini çok sevdiğine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aile hayatında pek tanımadığı çok uzak bir akrabasından yüklü bir mirasa sahip olacağına alamet edilir.

  Rüyada altın bilezik taktığını görmek, hayırlı ve güzel işlere işarettir. Rüyada altın bilezik takan kişi çok başarılı olacağı işler yapar ve çalışma hayatında güç ve kuvvet sahibi olur. Bu rüya aynı zamanda elde edilecek ganimet, para ve makamdır. Bu rüyayı gören kişi eğer bekârsa gerçekten hayırlı bir eşe sahip olur; evli ise de eşinden oldukça büyük faydalar ve hayırlar görecektir.

  RÜYADA 3 TANE ALTIN BİLEZİK TAKMAK

  Rüyada kuyumcuda 3 altın bilezik görmek, maddi değeri büyük bir mala ya da eşyaya imrenmek ve ona sahip olmayı istemektir. Rüyada kolunda 3 altın bilezik görmek, meslekten yana zengin olmak yani birden fazla iş yapabilme yeterliliğine ve bilgisine sahip olmaktır. Rüyada başkasının kolunda 3 altın bilezik görmek, rüya sahibinin makamı, statüsü, konumu, güzelliği (yakışıklılığı), başarısı ve zenginliği konusunda onun yerinde olmak istediği bir kimsenin varlığına yorulur. Rüyada 3 sahte altın bilezik görmek, bir düşünce, öngörü ya da tahmin konusunda yanılmak anlamına gelir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK BULMAK

  Rüyada altın bilezik bulmak, çok büyük bir mirasa sahip olunacağı anlamına gelir. Kişinin taşınmaz veya geniş bir arazi veya tarla alacağı anlamlarına da gelir. Altın bilezik bulmak bazen de bekar kimseler için çok hayırlı, varlıklı ve saygın bir kimse ile evlilik gerçekleştireceklerine delalet eder. Kısmetin ve bereketin artacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına yorumlanır. Rüyasında altın bilezik bulan biri beklemediği bir anda büyük bir şans ve fırsat elde eder. Doğru değerlendirilirse çok zengin bir hayata sahip olunacağının da işaretçisidir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİĞİ BAŞKASINA TAKMAK

  Rüyada başkasına altın bilezik takmak, maddi olarak iyi konumlara gelmeye ve varlık içinde hayat sürdürmeye yorumlanır. Aynı zamanda darlık çekmeyeceğinin, kimseye muhtaç duruma düşmeyeceğinin ve kendi benliğini koruyacağının habercisidir. Çalışıp alın teri dökerek gelir sağlayacağına ve insanları karşısında konuşturmayacağına da işarettir.

  RÜYADA BİRİNİN KOLUNDA ALTIN BİLEZİK GÖRMEK

  Rüyada Başkasının Kolunda Altın Bilezik Görmek rüya tabirleri terminolojisine göre kıskançlık, fesatlık gibi anlamlar barındıran bir imgedir. Ayrıca rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek imgesi; yakın çevrenizden birilerinin size kıskançlığı yüzünden iftira atacağının habercisi olarak yorumlanır. Bununla birlikte rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek imgesi; komşularınızın ya da yakın akrabalarınızın sizinle alakalı dedikodu ve gıybet yapacağını da ifade eder. Bu dedikodular sayesinde öteki akrabalarınızla ya da komşularınızla olan ilişkileriniz hasar görebilir ve uzunca süre sosyal açıdan yalnız hissedebilirsiniz. Fakat içinizi sıkmayın.

  RÜYADA BİRİNİN ALTIN BİLEZİK TAKTIĞINI GÖRMEK

  Rüyada başkasının altın bilezik taktığını görmek çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, tövbelerinin Allah'a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine delalet etmektedir.

  RÜYADA BİRİNİN ALTIN BİLEZİK VERDİĞİNİ GÖRMEK

  Rüyada birinin altın bilezik vermek hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına, rakipleri mağlup edeceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

  Rüyada birine altın bilezik vermek

  Rüyada birine altın bilezik vermek insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK ÇALDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada altın bilezik çaldığını görmek sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, manevi olarak rahat edeceği kadar maddi olarak da yükseleceğine, büyük başarılara imza atılacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına rivayet etmektedir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK ÇALINDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada altın bileziğin çalındığını görmek iş hayatında iniş yaşanacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine, verilen emeğin boşa gideceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına delalettir.

  Rüyada altın bilezik çaldırmak, güvenilen bir kimseden darbe yemeye ya da rüyayı gören kişinin kendi hatası olarak kabul edeceği bir durumu yaşamak ya da tatsız bir olayın muhatabı olmak zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada altın bilezik seti çaldırmak, yılların birikimine ya da çalışmasına yazık edecek bir işe girmek ve iflasa uğramak demektir. Rüyada hediye olarak gelen altın bileziği çaldırmak, rüyayı gören kişinin başına, kendisinde hatırı büyük olan bir kimseye söyleyemeyeceği ve o kişiyle doğrudan alakalı olduğu için öğrenmesi durumunda o kimseyi kırmaktan, üzmekten ya da kaybetmekten korkacağı bir iş gelmesi demektir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK KIRILDIĞINI GÖRMEK

  Rüyada altın bileziğin kırıldığını gören kişinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine işarettir. Yine bazı yorumculara göre ise çekilecek üzüntü ve zorluklardır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntı çektikten sonra kolaylığa kavuşur.

  Rüyada bileziği kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük stres ve baskı altında olduğuna, iş yerinde ve evinde temizliğine ve beslenmesine özen göstermemesinden ötürü çok kötü bir rahatsızlığa yakalanacağına ve bu yüzden iş hayatında çok sıkıntılı ve parasız zamanlar yaşayacağına delalet edilir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler